2733
2734
عنوان

شما چجور پوشش واسه مرد و خوشتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 33 پست

اگه منظورت اینه ک دوس داریم مردمون چجور لباس بپوشه ک میگم از لباس رسمی خوشم میاد

پیراهن شلوار....جذب تنشون باشه یا تیشرت جذب بپوشه

ولی اگه لش باشه یا جلف ب شدت متنفرم 

کاربر کادو۱۸ هستم ک به لطف نی نی یار کاربریم ترکید😑😑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هر فصل و هر مکان فرق داره

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2731
تاکسیدو‌چیه؟؟🤷🥲

کت و شلوار خیلی رسمی

دادگاه رو شوخی گفتم

تاکسیدو همون کت و شلواری هست که برای مراسم های فوق رسمی مثل اسکار میپوشن

برگردون یقه اش حتما باید ساتن باشه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

الان شوهر من یه لباس قرمز کریمسمسی پوشیده عین بابا نوئل شده😃😃😃😃مورد علاقه ام هم هست

همینو جای دیگه بپوشه ....

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
این وسط فقط منم ک شلوار مام (تا نخورده باشه)دوس دارم با پیرهن یقه باز؟😂 لش قشنگتره ک)))))))

باید با یه یونانی یا ایتالیایی ازدواج کنی

هر فصل و هر مکان فرق داره

ولی کت چرم با عینک افتابی خیلی دوست دارم

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

مهم اینه قراره کجا بره 

محیط های رسمی،تیپ رسمی 

اما برای گردش،سفر و...تیپ اسپرت و لش دوست دارم 

مثلا شلوار بگ با پیراهن لش🫠

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت [اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟                                              [کاربر واحد پشتیبانی قدیم]

خب هر مکانی یا موقعیتی  یه پوشش مناسب با اون موقعیت رو میطلبه نمیشه در کل  خوش پوش اما مردونه . شلوارهای خیلی تنگ چه تو استایل رسمی و کت شلوار چه تو استایل روزانه  و کفش کالج و بدون جوراب رو دوست ندارم . تیشرتای تنگ و بدن نمابرای اقایونی که شکم دارند اصلا نمی پسندم و پیراهنای یقه دیپلمات هم حس خوبی بهم نمیده 

نشسته ام وسط زندگی صبور ، غمگین ، امیدوار ، خسته و ادامه دهنده و ادامه دهنده...
این وسط فقط منم ک شلوار مام (تا نخورده باشه)دوس دارم با پیرهن یقه باز؟😂 لش قشنگتره ک)))))))

نه اقا منم همینو دوست دارم 

پدرم همیشهههه همین تیپ رو داشته 

همیشه میگه زمانی که بگ مد نبود من بگ میپوشیدم😂

همسرم همینجوری تیپ میزنه و من همیشه میتونم تیشرت هاشو بدزدم😎

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت [اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟                                              [کاربر واحد پشتیبانی قدیم]
2706