2733
2734

سلام بچم ۶ ماهشه جمعه صبح سرفه می کرد و بی قراری شبش تبش رفت رو ۴۰ درجه بردمش درمونگاه گفت ویروس گرفته و شیافت زد،تا ۲ روزش تبش رو ۳۷ و نیم بود به سختی کنترل کردم و دیروز تبش اومد پایین اما دوباره از دیشب بی قراری می کنه دیدم تبش رو ۳۷ و الان تبش رو ۳۷/۳ ،و هنوزم سرفه هاشو داره 

چیکار کنم؟؟؟

احتمال دندون در آوردن نیست؟؟؟

تا کی ویروس تو بدن بچه می مونه؟؟؟

بچه با دندون تب نمیکنه

مگر اینکه یه عفونتی تو بدنش باشه

الانم تب نداره

اینجو وقتا سعی کن ببری فوق تخصص کودک

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
آخه دمای بدن عادی بچم بین ۲۵ تا ۲۶ بود 

معلومه موقع مریضی میره بالا 

ولی ۳۷ تب نیست

۳۸ به بالا تب هست

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

بچه بخاطردندون تب نمیکنه فقط یکم پیشانی و دهانش داغ میشه 

ببرش دکتر تا انتی بیوتیک بهش بده 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2706