2733
2739
عنوان

برگشتم با چشم گریون دارم مینویسم

1092 بازدید | 26 پست

اصلا دوس نداشتم برگردم 

اصلا حالم بده 

نمیدونم دارم چیکار میکنم 

حق طلاقو گرفتم از شوهره

الان همش بدیاش جلو چشمم رژه میره 

اینقد فکر کردم به بدیایی که بهم کرد 

افسرده شدم

به احترام حرف داداشم اینا یه فرصت دوباره بهش دادم

مشکلش دست بزن و فوش و تحقیر و توهین و بی محلی و...کلا انگار من نبودم وقتی پیشش بودم .وقتایی هم که عصبی میشد مث وحشیا میزد.مهمترین چیز براش خانوادش و خودخواهیای خودشن و اون وسط مسطا بچه.

منم هیچ

گلم این کاربر توو سایت مشاوره خیلی خوبه ازش راضی ام اینم ایدیش شاید به دردت خورد foghe_moshavere 

لایک نکن❌فقط جواب ریپ مودبا رو میدم 🔴 🔴         جلوی میز کارتون یا میز تحریرتون یا توی نوت گوشیتون اینو بنویسید:"یه قانونی هست ک میگه:تو الان تو گذشته‌ی آیندتی پس‌جایی واسه پشیمونی نزار‌.    ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم بالاخره حق طلاقو گرفتی

آرامش خودتو حفظ کن دخترت پیش خودت بود

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
گلم این کاربر توو سایت مشاوره خیلی خوبه ازش راضی ام اینم ایدیش شاید به دردت خورد foghe_moshavere&nbs ...

تو همه ی تاپیکا این پست رو میذاری

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

سلام

گذشته رو دفن کن

برو پیش مشاور 

کلاس های مختلف برو

جذبش کن تا کم کم رام بشه

برادرتون پیشنهاد خوبی داد

هیچوقت برای طلاق دیر نیست اما برای ساخت زندگی دیر میشه

بعد طلاق خبری نیست

ایناکمبودمحبت و احترام دارند بخودش و خانواده اش احترام ومحبت و زبون خوش داشته باشی موفقی حتی اگر دلت نخواد درظاهر خوب باش تا کم کم محبوب بشی و اذیتت نکنه

بهانه دستش نده 

برلی بچه اصلا عجله نکن تا پایه های زندگیت سفت نشده

2740

طبیعی که حالت بد باشه حالا که برگشتی فرصت بده ببین چیکارا میکنه برای حال دلت...ان شاالله درست میشه

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤