2733
2734
عنوان

بنظرم شوهرم باعث شده کلا تنها شم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 38 پست
یواشکی زنگ میزدی پاسگاه 

اینقد ترسیده بودم تنها بودم از ترس تب و لرز کرده بودم اصلا فکرم نمی‌رسید چکار کنم کل زندگیم میگفتن اگه بابا و داداش بی غیرتی دارم شاید شوهر خوبی گیرم بیاد اونم از این

اینقد ترسیده بودم تنها بودم از ترس تب و لرز کرده بودم اصلا فکرم نمی‌رسید چکار کنم کل زندگیم میگفتن ا ...

چندسالته

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

28

ای بابا تنها راه چتره ای ک میتونم بهت بگم اینه ک دقیییییقا مثل خودشون باشی ببین من تا۴سال پیش ک ننش گور ب گور بشه چنان ازشون حساب میبردم ک همه سوارگردنم شده بود دیگه اختبارکلی زندگیم دستشون بودهمین ک مرد خواهربزرگش خواست جاپای ننش بزاره ببین ی تصمیم قاطع گرفتم همون اول زدم تو دهن همشون خداااااشاهده الان ۴ساله بااینکه ی خیابون باهم فاصله داریم فقط وفقط مراسم ب مراسم میریم خونه هاشون عید ب عید همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ای بابا تنها راه چتره ای ک میتونم بهت بگم اینه ک دقیییییقا مثل خودشون باشی ببین من تا۴سال پیش ک ننش ...

همش به خودم میگم عین اینا رفتار کنم مثل اینا چندش میشم، بخدا تو زندگیم نه کسیو ناراحت میکنم نه به کسی بی احترامی میکنم فقط هرمی ناراحتم می‌کنه رفت و‌امدم کم میکنم، اینا خیلی چندشن مثل اینا رفتار کنم مثل اینا میشم اخه

همش به خودم میگم عین اینا رفتار کنم مثل اینا چندش میشم، بخدا تو زندگیم نه کسیو ناراحت میکنم نه به کس ...

برامن دیگه مهم نیس دقیقا مثل خودشونم واقعا برام مهم نیس چون اب ازسرم گذشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برامن دیگه مهم نیس دقیقا مثل خودشونم واقعا برام مهم نیس چون اب ازسرم گذشته

من اصلا مادرشوهرم پدرشوهرم برن به جهنم اصلا مهم نیستن برام، همه مشکلم شوهرمه که فرقی با سیب زمینی نداره

من اصلا مادرشوهرم پدرشوهرم برن به جهنم اصلا مهم نیستن برام، همه مشکلم شوهرمه که فرقی با سیب زمینی ند ...

خب برامنم اینجوری دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40