2733
2734
عنوان

تو سن ۲۶سالگی آبله مرغان گرفتم

266 بازدید | 31 پست

بعضی از دونه ها خیلی درد بدی می‌کنه ،اونایی که پشت استخوان گوشم هستن یدونه هم دردش تو گردنمه خیلی زیاده، دیشب تب کردم ولی الان خوبم به نظرتون برای درد چی بخورم استخوان گوشم داره میترکه، توی چشمم قرمز شده🥺🥺🥺

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.

دور شو میترسم منم بگیرم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی بده🥺انشالله جاش نمونه مال من ۳ تاش گوده تو صورتم هوفففف نه نترس تو چشت نمیزنی من تا کنار چشمم زدم ولی توش نه تو نافم گوشم دهنم هم زدم بستری هم شدم حالت بد شد اصلا نرو دکتر بدتر میشی 

آلبالوچه سایتم همیننن 😅🦦
خیلی بده🥺انشالله جاش نمونه مال من ۳ تاش گوده تو صورتم هوفففف نه نترس تو چشت نمیزنی من تا کنار چشمم ...

ممنونم عزیزم اره مامانمم میگه دکتر نیاز نیست بری ولی استخوان پشت گوشم هر دو طرف خیلی درد میکنه

سرم اپوتل باید بزنی دیگه خوراکیم ی ضد ابتهاب غیر استروئیدی هر چی میسازه بهت بخور.استامینوفن مثلا ا ...

ممنونم عزیزم از اطلاعات که دادی چشم حتما استفاده میکنم

2706