2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اول دیدم آره سارا رو میخواست و داشت ازش خواستگاری میکرد که آقای زین چون عاشق سارا ست رفت جلو شو گرفت الان سارا و زین میخوان باهم ازدواج کنن

من ی اوپرا دیگه هستم عزیزان سوال نفرمایین
2731
شما دیدی از اول؟؟ چطور عاشق سارا شده ؟ خودش نمیدونه ؟

کرم و دوستش زین هردو عاشق سارا شدن

کرم یه شب سارارو دعوت کرده بود شام تاحسشو بهش بگه

زین هم میفهمه جلوشو میگیره،الانم زین و سارا باهمن

خداوندا صبرِ تحملِ ادم زبون نفهم رو بمن عطا بفرما🤲                 
من از اول دیدم آره سارا رو میخواست و داشت ازش خواستگاری میکرد که آقای زین چون عاشق سارا ست رفت جلو ش ...

زین رفت جلوی کرم رو گرفت ؟؟؟ یعنی زین میدونه که کرم هم سارا رو دوست داره؟؟  خود سارا هم نشون نمیده که از احساس کرم خبر داشته باشه !!!

کرم و دوستش زین هردو عاشق سارا شدن کرم یه شب سارارو دعوت کرده بود شام تاحسشو بهش بگه زین هم میفهمه ...

آره میدونم الان با همن .. امروز دیدم چند تا قسمت با هم ... ولی،سریال های لبنانی مثل ایرانی جمهوری اسلامی هستندخیلی چیزا رو سانسور میکنن . حجب و حیا خیلی دارن تو سریال های عشقی شون. ☺☺ خیلی ماچ و بوسه ندارن 😄

زین رفت جلوی کرم رو گرفت ؟؟؟ یعنی زین میدونه که کرم هم سارا رو دوست داره؟؟  خود سارا هم نشون نم ...

سارا خبر نداره. اولش بچه سارامریض بود پول نداشت درمان کنه ب آقای زین گفت پول بده اونم گفت ی شب بامن رابطه داشته باش بهت پول بدم سارا قبول کرد ولی زین نمیدونست پولو برا چی میخواد وقتی فهمید خیلی ناراحت شد وبیشترعاشق سارا شد از اون ور کرم نمیدونست بین اینا چیه رفت از سارا خواستگاری کنه تو رستوران که زین سر رسید و سارا فک کرد کرم الکی کشوندش ک زین اونو ببینه براهمین سارا نفهمید که کرم دوسش داره بعد زین به کرم گفت من سارا دوست دارم کرم هم خودشوکشیدکنار بخاطر اینکه سارا رو فراموش کنه با دیماه ریخت روهم وابسته کرد ولش کرد دیماه هم ناراحته و عاشق کرمه

من ی اوپرا دیگه هستم عزیزان سوال نفرمایین
2740
سارا خبر نداره. اولش بچه سارامریض بود پول نداشت درمان کنه ب آقای زین گفت پول بده اونم گفت ی شب بامن ...

ممنون . از توضیحاتتون.  اره بقیه اشو دیدم . ولی چقدر زین بی شعور بوده گفته با من رابطه باشه تا بهت پول بدم اصلا فکر نمیکردم همچین آدمی باشه . نشون نمیده .. پس داستانش یه جورایی مثل سریال رامین پرچمی و لعیا زنگنه است که دانشجویان با پارسا پیروزفر فر و اینا سال ها پیش نشون میداد اسمش یادم رفته . اونم به خاطر دوستش کشید کنار پسره الان مرده  .پسره جوهر چی  بود اسمش یادم نمیاد .

ممنون . از توضیحاتتون.  اره بقیه اشو دیدم . ولی چقدر زین بی شعور بوده گفته با من رابطه باشه تا ...

یه جورای موصوعاشون تکراری . مثل سریال های ترکیه .. است . مادر شوهر بدجنس و فولاد زره ...‌😄