2752
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1572 بازدید | 63 پست

۲تا دختر دارم ۶ و ۲ساله اعصاب ندارم. وگرنه سومی رو با رژيم میخواستم بیارم. خودمم تازه رفتم ۳۷ سال

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من سه تا داره 

منو دوتا داداشم

فاصله سنی مونم ۶ سال 

۸-۱۴-۲۰

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
2731
2740
به سلامتی چجوری به کارات میرسی؟ کار خونه  آشپزی  خودت

به همه کارام میرسم. فقط به خودم زیاد نمیتونم برسم فعلا.. 

از مهرماه که پسرام رفتن پیش و مهد با یه نوزاد راحتترم فک کنم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ی بسر 9سال دختر 8سال دختر6سال کم کم دارم خودزنی میکنم 

عزیزززززم 😄

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
به همه کارام میرسم. فقط به خودم زیاد نمیتونم برسم فعلا..  از مهرماه که پسرام رفتن پیش و مهد با ...

به سلامتی عزیزم

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
ماشالله  چند سالته پولدارید؟

۳۰ سالمه.. وضع مالیمونم شکر خدا بد نیست

2706