2737
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

1537 بازدید | 63 پست

فاصله سنی شون ؟ 

و جنسیتشون چیه؟ 

راضی هستین یا روانی شدین؟ 😄😄😄😄

من خودم دو تا پسر ۵ ساله و ۳ونیم ساله دارم. سومین پسرمم تو راهه.. انشالله خدا بخواد ۴۰ روز دیگه دنیا میاد.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خداصبرت بده

مرسی 🥰

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740

خدا حفظشون کنه   

چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          
2706