2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 63 پست

خوشبحالتون هم سلامتی دارید هم حوصله

هرچند زنا قدیم ۱۱ تا ۸تا میاوردن اونا شاگردایه حضرت ایوب بودن

ولی پول نداشته باشی بچه بیاری واقعا گناهه چون باید واقعا حسرت بکشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوتا پسرم سه سال و دو ماه دخترم یک روز😅

ای جااااانم 

قدم نو رسیده مبارک

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
خوشبحالتون هم سلامتی دارید هم حوصله هرچند زنا قدیم ۱۱ تا ۸تا میاوردن اونا شاگردایه حضرت ایوب بودن ...

منم فقط به این دلیل تک فرزندی رو انتخاب کردیم آدم بیاره شرمنده ش بشه خیلی بده همین یدونه رو جایی برسونیم تو این مملکت بی دروپیکر هنره

2728
خوشبحالتون هم سلامتی دارید هم حوصله هرچند زنا قدیم ۱۱ تا ۸تا میاوردن اونا شاگردایه حضرت ایوب بودن ...

واقعا با این شرایط زندگی سخته 

من دوتا دارم، عذاب وجدان لحظه ای ولم نمیکنه . 

خدا کنه آینده ی خوبی داشته باشن

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
ماشالا پادگان درست کردی 😄 خدا حفظشون کنه سخته ولی باهم بزرگ میشن

اره با باباشون میشن ۴ تا. مادرشوهرم بهم میگه فرمانده. 😄

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2740
واقعا با این شرایط زندگی سخته  من دوتا دارم، عذاب وجدان لحظه ای ولم نمیکنه .  خدا کنه آی ...

انشالله از الان میتونی براشون بانک مسکن حساب باز کن براشون سرمایه گذاری کن اگر در توانته خودم ۳۸ مجرد هستم غیر ممکنه که صابخونه بشم شرایط واقعا سخته

من پنج تا بچه دارم ولی یکیش بیشتر اوقات پیش مامانمه من حوصلم خیلی زیاده

ماشاااااالله بهت..

Tatijun من فک میکردم شمام ۳ تا بچه دارین. 

انشالله از الان میتونی براشون بانک مسکن حساب باز کن براشون سرمایه گذاری کن اگر در توانته خودم ۳۸ مجر ...

والا داریم تمام زورمونو می‌زنیم که بتونیم مهاجرت کنیم . تمام دغدغه فکریمون شده این مسئله. فقط امیدوارم جور شه

شرایط مالی که افتضاح بوده الان شرایط دیگه هم بده . کلا آینده خوبی نمیشه متصور بود 

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
ماشاااااالله بهت.. Tatijun من فک میکردم شمام ۳ تا بچه دارین. 

درسته سه تا بچه داشتم گلم بعدا خیلی زود باردار شده بودم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
درسته سه تا بچه داشتم گلم بعدا خیلی زود باردار شده بودم 

به سلامتی عزیزم. خدا حفظشون کنه‌ ❤🧡💛💚💙

2706