2733
2739

اینجا می نویسمش .. چون دلم نمیخواد برای همیشه از دست بره :) 

من ۱۴-۱۵ سالمه :)) 

فکر نمی کنم برای عضویتم تو اینجا زود باشه چون واقعیت هایی تو جامعه هست که همیشه از چشم دور می مونه 

و با این که واقعیتن ولی اکثرا مردم این همه خیانت ، طلاق،تجاوز و دزدیدن دخترا و خانما رو طوری بی اهمیت جلوه میدن که انگار اتفاقی نیفتاده :))

همه ی این اتفاق ها (یا دست کم اکثرشون) ، دلیلش عدم آگاهی دخترای جوونه ، که نمیدونن قربانی چی میشن 

واقعیتو از همین جا باید فهمید ، این سایت متاسفانه بازتابی از دنیای واقعیه ... 

تاپیک های دروغی که زده میشن - دقیقا مثل این همه دروغی که تو جامعه و بین مردم دست به دست میشه

تاپیک های خیانت ، طلاق و زورگویی که همه دیدیم .. به خاطر عجله تو ازدواجشون بوده اکثرا و با بی اطلاعی سراغش رفتن 

و صدای اونی که کمک میخواد .. شنیده نمیشه ، شاید دو صفحه هم نره جلو ..

:( درس خوندن بدون شناختن جامعه ای که توش بزرگ میشیم ، دقیقا مثل خوردن پلو بدون قاشقه ،، میشه ، ولی نمیشه ، 

گویا مردم اکثرا شنیدن دروغ رو ترجیح میدن :) ...  

چیزایی که از درس مدرسه مهم ترن «درس عبرت» و «درس زندگی»ـه .. ... که متاسفانه ..تو مدارس کل دنیا به جز بعضی جاها مثل ایران تدریس میشه :( 

لطفا این تاپیک رو مطالعه کنین  👉🏻 *امضام خونده شه* من ۱۴-۱۵ سالمه .. قبل از اینکه بپرسین «با این سنت تو سایت چیکار میکنی» پیشنهاد میکنم تاپیک بالا رو بخونینمن هنوز همون ENFP شیطون و خجالتیم :))  آدما میان و میرن ... ولی دنیا باقی می مونه :)  این چیزیه که اهمیت داره .. خودت باش دختر .. هیچکس از «دیگران» بودن به جایی نرسیده :)!

امضات خوبه حیفه عوض کنی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات خوبه حیفه عوض کنی

لینکشو گذاشتم تو امضام :))) 

لطفا این تاپیک رو مطالعه کنین  👉🏻 *امضام خونده شه* من ۱۴-۱۵ سالمه .. قبل از اینکه بپرسین «با این سنت تو سایت چیکار میکنی» پیشنهاد میکنم تاپیک بالا رو بخونینمن هنوز همون ENFP شیطون و خجالتیم :))  آدما میان و میرن ... ولی دنیا باقی می مونه :)  این چیزیه که اهمیت داره .. خودت باش دختر .. هیچکس از «دیگران» بودن به جایی نرسیده :)!
2731
لینکشو گذاشتم تو امضام :))) 

خوبه😃

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
خیلی قشنگ بود واقعا حرفاتو از درون وجودم درک میکنم

جوجه ادم شده 🥺😁

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
اووو لعنتی اینو کی دیدی میدونی ماله خیلی وقت پیشهه من اصن یادم نمیاد کی اینو گفتامممممممم😂😂😂😂😐 ...

طرف لینک تاپیکو گذاشته امضاش طبیعیه که ببینم😌😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اصن چرا باید طرفووو ببینییییییی ععععع😔😂

🥺😂که ببینم جوجه ام حرفای بزرگونه میزنه

ایشش😔😂

🥺🤣کوفت