2737
2739
عنوان

دارم از شیطنت ها و بداخلاقیای دخترم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 69 پست
مامی گل پسر عزیزم هراز گاهی ب خودت استراحت بده ک سریع عصبانی تشی،ب این فک کن که خیلیا دوس دارن بچه ای مثل بچه تو داشته باشن ولی ندارن،پسرتو هم گردش ببر ک انرژیشو تخلیه کنه
Your"i can" is more important than your IQ
عزیزم حرف دیگران زیاد برات مهم نباشه،به این فک کن ک تو چقد خوبی ک دیگران بهت حسادت کردن،پس در این مورد هم خوب باش و خوش اخلاق،گل گاوزبان و بابونه قبل از خواب دم کن و بخور
Your"i can" is more important than your IQ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم چیشد بزرگ شدن بسلامتی.رابطشون بهتر شد

سلام عزیزم قربونت برم 

نه بابا کجا بهتر شده یکسره در حال جنگن دیگه ما هم عادت کردیم   

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
خداحفظشون کنه.کنه.انشاله .الان چندسالش ونه. من دقیقا عین آون وقتای شمام😥😥😥😥😥

الان بزرگه تقریبا 9 سالشه کوچیکه هم 6 و رد کرده 

دو سال و چهار ماه اختلاف دارن 

ببین من چون شاغل بودم بچه هام با پرستار بزرگ شدن دو تربیته شدن اضطراب جدایی پیدا کردن خیلی بهمون سخت گذشت و می گذره اما شما اگر خودتون مسئول تربیتشون باشید امید به خدا مشکلتون حل میشه

2740
ای خواهر منم شاغلم.البته پرستار بچه هام فامیل و اشناس

خب خدا رو شکر پرستارت آشناس نگران نباش

فقط یادت باشه بین بچه ها فرق نذاری 

من اشتباهی که کردم پسرم که کوچیک بود اولویت انتخاب مثلا تو خوراکی و اینچیزا رو میدادم به دخترم می گفتم اون می فهمه ضربه هم خورده بذار دلگرم بشه باعث شده الان همه چیز رو برا خودش بخواد داداشش یه مدادش اونطرف افتاده باشه برداره مثه عزرائیل میره رو سرش

یعنی اقلا باهم خوب نیستن بازی نمیکنن باهم ؟ آخه چرا

گاهی بیشتر دعوا می کنن

البته از این مهم غافل نشو که بچه های من با پرستار بزرگ شدن خب طبیعتا پرستار دنبال راحتی خودش بوده بچه ها دو تربیته شدن 

بچه هایی که با مادر یا پدرشون باشن و نفر سوم غیر دلسوزی وسط نباشه طبیعتا این مشکلات پیش نخواهد آمد

گاهی بیشتر دعوا می کنن البته از این مهم غافل نشو که بچه های من با پرستار بزرگ شدن خب طبیعتا پرستار ...

سلام دوست عزیزم شماگفتین توبارداری قرص فولیک اسید ۵ میلی گرم خوردین میشه بگید چندمدت قبل وچندمدت بعدبارداریتون بود؟ممنونم منم خوردم سرپسرم

سلام دوست عزیزم شماگفتین توبارداری قرص فولیک اسید ۵ میلی گرم خوردین میشه بگید چندمدت قبل وچندمدت بعد ...

سلام عزیزم 

والا دو ماه قبل بارداری و بعدش اگر اشتباه نکنم تا سه ماهگی بود پزشکم تغییر داد به قرص آهن

2706