2733
2734
عنوان

دارم از شیطنت ها و بداخلاقیای دخترم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  والا دو ماه قبل بارداری و بعدش اگر اشتباه نکنم تا سه ماهگی بود پزشکم تغییر داد به ...

یعنی خوردن قرص برا بچه بیش قعالی میاره؟

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
چرا عزیزم ؟

ببین اینجا متخصص پیدا نمیکنی 

اصولی راهنماییت کنن 

همه همدردیم 

یه کانال هست رایگانه 

مشاوران وروانشناسای کودک.  به صورت رایگان هرسوالی داری یاهمین مشکل شما براشون تایپ میکنی با سند ومدرک واصولی ومنطقی راهنماییت میکنن 

خواستم لینک کانال برات بفرستم بری پی وی سوالتو بپرسی

2731
یعنی خوردن قرص برا بچه بیش قعالی میاره؟

نه مقدار کمش لازمه قرص فولیک 1 میلی خیلی هم خوبه مخصوصا ماه  های اول که مغز بچه تشکیل میشه 

اما میگن خوردن فولیک اسید به مقدار زیاد باعث بیش فعالی میشه 

فولیک 5 مقدارش زیاده من واقعیت اگر برگردم عقب به هیچ عنوان 5 نمی خورم 

یکی از علت هایی که میگن کندر زیاد نخورید همینه که فولیک اسید داره و زیادش  باعث بیش فعالی میشه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببین اینجا متخصص پیدا نمیکنی  اصولی راهنماییت کنن  همه همدردیم  یه کانال هست رایگا ...

آها مرسی عزیزم این پست خیلی قدیمیه 

من مرتب با روانشناس در ارتباطم منتها کسی زیر پست سوال پرسید اومده بالا 

خیلی لطف کردی  

نه مقدار کمش لازمه قرص فولیک 1 میلی خیلی هم خوبه مخصوصا ماه  های اول که مغز بچه تشکیل میشه  ...

مرسی

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
سلام عزیزم  والا دو ماه قبل بارداری و بعدش اگر اشتباه نکنم تا سه ماهگی بود پزشکم تغییر داد به ...

مرسی که جواب دادی گلم میشه بگی بچتون الان چندسالشه؟ هوشش خوبه درسش خوبه؟منم خوردم این فولیک ۵رو شماهرشب قبل وبعدبارداریتون میخوردین این قرصو؟

2740
مرسی که جواب دادی گلم میشه بگی بچتون الان چندسالشه؟ هوشش خوبه درسش خوبه؟منم خوردم این فولیک ۵رو شماه ...

آره عزیزم هوشش خوبه منتها مشکل توجه و تمرکز داره دخترم ولی قابل کنترله ورزش می برمش نوروفیدبک و اینچیزا ولی خب منم باید پابه پاش بشینم سر تکالیفش درساش رو من باید بخونم براش توضیح بدم اون جواب بده خودش نمی خونه نمی تونه تمرکز کنه تنهایی 

پسرم هنوز مدرسه نرفته نمی دونم چند مرده حلاجه

اما همکارم هم مثل من فولیک 5 می خورد بچشم هیچ مشکلی نداره

آره عزیزم هوشش خوبه منتها مشکل توجه و تمرکز داره دخترم ولی قابل کنترله ورزش می برمش نوروفیدبک و اینچ ...

عزیزم دکتر بردی نگفت ممکنه درست بشه توبزرگسالی؟ همکارتون چندمدت قبل وبعدازبارداری فولیک ۵ خورده فکرکنم به تایم خوردن هم هست