2733
2739
عنوان

دارم از شیطنت ها و بداخلاقیای دخترم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره فک می کنم مهد بهترین راه حل باشه وقتی دعواش می کنم بعدش از خودم بدم میاد بهتره یه مدت دور باشه تا روحیش خوب شه
خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2731
سحر عزیزم دخترت خیلی کوچیکه بیشتر بهش محبت کن؛نزار فک کنه چون داداشش اومده مامانو باباشو ازش گرفته؛نزار داداششو دشمنش بدونه عزیزم
Your"i can" is more important than your IQ
مامی گل پسر راست میگن طفلکیا گناه داذن من تا قبل دومی یباذم دختذم و دعوا نکردم چه برسه زدن از موقعی که دومی اومد انقد می زنش از کنترل خارج میشم دیروز با کنترل محگم زد تو سرش منم عصبی شدم چکار کنم پسرم آخرش عقب افتاده ذهنی نشه خیلیه
2738
مامی گل پسر درکت میکنم سخته ولی خودتو کنترل کن مثلا واسش چندبار توضیح بده که پوست میوه رو باید ریخت تو آشغالی وگرنه خونمون کثیف میشه دیگه نمیتونیم توش بازی کنیم،کتکش نزن لطفا
آره مامی گل پسر عزیز میذارمش مهد چون دیگه توان نداذم... کاملا درست میگی فاطی جون طفلکی گناه داره یبار اوایل مهد گذاشتم انقد بچه ها رو می زد مربی هم دعواش کرده بود گفت دیگه نمیرم زمستونم بود نفرستادمش ... کلا شیطونه مهمونیم میریم همه وسایلشوم و دست می زنه و خراب می کنه خونه خودمون که همه چی داغونه
ممنون فاطی و سحر جون.مشکل اینه که خودمم خیلی عصبی ام و زود از کوره در میرم حتی برای همسرم هم همینجورم.همش به خودم قول میدم پسرم اصلا نزنم ولی واقعا بعضی کاراش رو مخه و ی جوری انگار با تنبیهش خودمو تخلیه میکنم بعدش باز عذاب وجدان میگیرم.کلا مامان خیلی بدیم من
سحر عزیزم بنظرم اول کمی خودت روحیشو بهتر کن با محبت و توجه بهش گردش کلاسای مختلف پارک،بعد بفرستش مهد،البته بازم هرجور خودت صلاح میدونی گلم
2706