2733
2739
عنوان

دارم از شیطنت ها و بداخلاقیای دخترم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 69 پست
والا من ۱۳سالم بود ,مامانم باردار شد ,حسادت میکردم این دخترت که سه سالشم نشده ,تا اومد ,بفهمه دنیا چیه ,تمام توجهات ناخوداگاه رفت یه سمت دیگه ,حق داره طفلک باید براش وقت بزاری ,اگه همسرت نمیتونه کوچیکه رو نگه داره ,ببر بزار خونه مادری ,مادر شوهری ,خواهری اگه بازم نشد ,ساعتی ببر بزار مهد کوچیکه رو ,تا بتونی با دخترت تنها باشی ,وگرنه براش عقده میشه
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم خیلی سخته میفهممت،دختر من 9 سالشه خیلی کمک حالمه ولی چند ماهی میشه دندون درمیاره دوتا پایینارودراورد الان بالاییارو درمیاره دوماهه که همش نق میزنه نه خواب داره نه استراحت،بیقذاری میکنه فقط منم خستم افسرده شدم
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2728
پسر منم ۴ سالست منو دیونه کرده منم زود عصبی میشم باورتون میشه دیروز فقط ۴ بار کتکش زدم شب که خوابید داشتم از عذاب وجدان میمردم.ولی تا سرش جیغ نکشم یا نزنمش اصلا حرف حساب تو کتش نمیره منم خیلی بی حوصله ام
به نظر من اولین کاری که باید بکنی تغییر تو دومین بچتون که یغلی نباشه . وقتی زمینه گیره میکنه بغلش نکن با جغجغه چیزی سر گرمش کن که آروم شه نه اینکه بغل بشه . دومین کار وقت بیشتر گذاشتن واسه بچه ارشدتون.

نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم     دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا

دخترت خودش خیلی کوچیکه عزیزم گناه داره بهش خیلی محبت کن بیشتر براش وقت بذار
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2738
کوچیکه پنج ماهشه گناه داره بذارم مهد بعدشم اینجا مهد ساعتی ندیدم باشه همینطور گفتم شهر غریبم کسی و ندارم پیشش بذارم عزیزم وقتی میرم سرکار پرستار می گیرم فک کنم پسرم منم داره دندون درمیاره بچه ها می خوام دخترم و بذارم مهد چطوره؟
خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
بچه ها گفتن نزن و اینا خیلب اسونه بی خوابی و خستگی و جیغ زدنا و اذیتاشون گاهی از کنترل خارجت می کنه به قول مامی گل پسر بعدشم از عذاب وجدان دیوونه میشی
خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
اره عزیزم دخترتو بذار مهد هم واسش خوبه اونجا سرش گرم میشه
2706