2733
2739

من ۹ ماهه ازدواج کردم  شوهرم بد دل شکاکه عصبی فوش میده وقتی عصبی بشه نمیگم من عالی ام اما چون بد دله بهش نمیگم وقتی میرم بیرون البته فقط خونه مامانم اجازه میده و من میرم و از اونجا با خواهرم میریم بیرون بهش نمیگم چون گیر میده وقتی بفهمه قیامت بپا میشه تا بحث و دعوا میشه زنگ میزنه مادرم و شکایت منو میکنه یا میزنه به خواهرم یه بار هم زد به برادرم یا مثلا با نصاب وسایل خونه هماهنگ کنم میگه چرا زنگ زدی چون خودش اهل این کارا و ایت چیر درست کردن ها نیست تا چند روز بعدش دعوا داربم و بحث شما میگید چیکار کنم؟؟ حتی به بار به پدرش زنگ زد و اونجا هم دیگه آبرو ندارم اصلا چون اونجا هم بحث و دعوامون گفته..هیچ انگیزه ای دیگه ندارم به این زندگی..کارش آزاد زیاد هم اهل کار کردن نیست دیونم کرده.. تنها مزایاش اینه ظاهر خوب داره هیکل خوب داره اگه پول داشته باشه دست دل بازه و خسیس نیست و ابنکه دست بزن نداره و اینکه و اینکه خانواده کم جمعیت داره و خانوادش کاری به ما ندارن درسته مادرش کمک نمیکنه با این که وضع شون خیلی خوبه و فرق میزارن بین بچه ها اما  اهل رفت امد نیستن و زیاد دخالت نمیکنن..مورد بد دیگه ای هم که داره اهل رفت امد با خانداده خوش و خودم نیست فقط با رفیق هاش میگه رفت امد کنیم اونم ۳ تاشون از طرفی یه پدر مادر ۸۰ سال پیر دا م و اونا ابرو دارن چون توی محیط کوچیک ان من قصد بچه دار شدن ندارم کلا چوم میدونم نباید بیارم شما جای من بودید چیکار میکردبد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

جدا میشدم نمیتونم با همچین مردی بسازم

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

ابتجور مواردو با مشاور مطح کن ک ب مرور بتونید اصلاح کنید نوارد رو البته اگه شوهرت همکاری کنه

ی بنده خدایی مگفت شوهرم منم برای بیرون رفتن و اینا اجازه نمیده اصلا منم باهاش راه میام ک حالا شاید چون یکی دوساله ازدواج کردیم اعتماد همو جلب کنیم

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
اینجا همه میگن طلاق همین که دست بزن نداره خانواده دخالتی نداره  میشه ادامه داد درس میشه همه مرد ...

اره دقیقا

اولش همه یکم بددل وبد بینن

همسر منم همین بود

الان خییییلی خوب شده

واقعا حیفه زندگیتو به خاطر این چیزا خراب کنی مگه طلاق الکیه

فک میکنی طلاق بگیری شوهربهتر گیرت میاد؟ ازکجا معلوم بدتر گیرت نیاد اگریکم لجبازی کنار بزاری برای مدتی جای که میگه نرو مگ چی میشه بالاخره اونم اروم تر میشه زندگی همیشه یجور نمیمونه 

خب حرفات چند بعد داشت. اینکه با اولین مشکل به طلاق فکر میکنین اونم اول ازدواج خوب نیست. اگه تنها نمیزاره بری یه مدت باخودش همه جا برو کم کم راه میده بیشتر مردا اوایل اینجورین. اینکه به تعمیرکارو نصاب خوشش نمیاد زنگ بزنی فک کنم همه مردا همینن. تاجایی که من دیدم. اینکه به خانواده ها میگه باید با سیاست بری جلو باهاش صحبت کن بگو برا خودتم بد میشه و بعدها که رابطمون بهتر شد همه فک میکنن ما همون مشکلاتو داریمو از این حرفا. سعی کن لجبازی نکنی چون بدتر میشه ولی با یکم خوش اخلاقی و سیاست میتونی کم کم درستش کنی زمانبره. بلخره همه یسری ایراد دارن تو اخلاقشون . رابطه با خانواده هام شاید خونوادش کلا سردو اهل رفت و امد نیستن یاد نگرفته بازم با سیاست باهاش راه بیا تا اونم عادت کنه یاد بگیره. 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 
2706