2737
2734
عنوان

بیاین دورهمی خوبی های ازدواج بگید

141 بازدید | 18 پست

من خودم مجردم هر موقع شوهر کردم میام خوبیاشو میگم اون دفعه هم تاپیکشو زدم گفتن شب بزن

زود بگید🙂😄

هرکی اینجا تاپیک خواهر شوهری واینا میزنه باید مسلح به جلیقه ضد گلوله باشه😃 کاربری دست سه نفره😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط شبا که تو بغلش میخوابی ادم حس ارامش میگیرع 

وگرنه خوبی دیگه ای نداره🤧😐

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
2742

باهم فیلم میبینیم 

میریم پارک 

رابطه راحت و بدون استرس 

مجبور نیستی بری سرکار پول دربیاری😂😂😂این از همش بهتره بالاخره مجردی تا کی دستت تو جیب بابات باشه

من که برعکس همه مردم دنیا نسبت به مجردیم خیلی آزاد ترم از لحاظ پوشش آرایش بیرون رفتن و ...

مجردم  ولی بهترینش اینه که بگه دیگه درس نخون  چون واسه درس نخوندن حاضرم ازدواج کنم🤡😂

ولی من بگه درس نخون میزنمش😂چون هر کی درس نخونه بدم میاد

هرکی اینجا تاپیک خواهر شوهری واینا میزنه باید مسلح به جلیقه ضد گلوله باشه😃 کاربری دست سه نفره😉
کارای دو نفره خرید دونفر بیرون رفتن دو نفره حال میده خب .🤭

وووووی😂فک کنم امشب همه عاشق ازدواج میشن

2740
فقط شبا که تو بغلش میخوابی ادم حس ارامش میگیرع  وگرنه خوبی دیگه ای نداره🤧😐

🥺😂

راستی یک چیز دیگم هس 

من هروقت میرم خونه مامان جونم چون خونشون تو روستاس تو حیاطشون سگ دارن 

همیشع شبها ب جون هم میفتن  ویه پارس های خییییلی بدی میکنن و توی اون سکوت شب یه صدای ترسناکی دارن، ک ادم از خواب بیدار میشع من از صدای پارسشون میترسم 😑 چون تنها بودم ،البته خانوادم کنارم بودم ولی روم نمیشد ک هرشب هرشب بیدارشون کنم 

ولی از وقتی ازدواج کردم میرم اونجاهمسرم کنارمه نمیترسم دیگه 😁😂

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
باهم فیلم میبینیم  میریم پارک  رابطه راحت و بدون استرس  مجبور نیستی بری سرکار پول ...

امیدارم منم ازدواج کردم دیگه آزاد بشم چون الان حق بیرون رفتن ندارم🙂

امیدارم منم ازدواج کردم دیگه آزاد بشم چون الان حق بیرون رفتن ندارم🙂

منم تو مجردی همین بودم براهمین زود ازدواج کردم 

چون خیلیییی محدودیت داشتم 

مهمترينش همون حس ارامشه - 

حس دوست داشتن و دوست داشته شدن 

اين حس كه ديگه تنها نيستي ، يكي هست كه دوستت داره و مراقبته - هواتو داره و البته تو هم حواست به اون هست و مراقبشي - 

فقط شبا که تو بغلش میخوابی ادم حس ارامش میگیرع  وگرنه خوبی دیگه ای نداره🤧😐

اونم درصورتی خوبه که دوش گرفته باشه از حموم اومده باشه بری بغلش بخوابی😂 نه اینکه بچسبی بهش یه جاش بو بده

منم تو مجردی همین بودم براهمین زود ازدواج کردم  چون خیلیییی محدودیت داشتم

چند سالگی ازدواج کردی ازدواج سنتی بود اختلاف سنی تون چندساله

2706