2737
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 297958 بازدید | 561 پست
ی رمان نصفه خوندم ک اسم شخصیتش صحرا بود،ازشوهرخواهرش خوشش نمیومدو بطور اتفاقی بابردارشوهرش اشنامیشه ...

صحرای ویرانگر از فرشته تات شهدوست همنوزم تمومش نکرده

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها یه رمان خوندم دختره نامزد داشت بعد براش پاپوش دوختن که به نامزدش خیانت میکنه بعد خواهرش ...

سفر ب دیار عشق

ترانه و سیاوش

ترنم و سروش 

تیکر تولدم🚶‍♀️          مهربان باش شاید فردایی نباشد ...
ی رمان نصفه خوندم ک اسم شخصیتش صحرا بود،ازشوهرخواهرش خوشش نمیومدو بطور اتفاقی بابردارشوهرش اشنامیشه ...

ویرانگر؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731
یه رمان بود دختره دانشجویه مهندسیه استادش خاستگارش بود بعد واحدشو عوض کرد استاد جدیده خیلی اخمو بود ...

مهمان زندگی

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

الان فهمیدم بعضی از تاپیکهای پربازدید قضیش از کجا اب میخوره🤔

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

بچه ها منو لایک کنید بعد بیام بخونم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
یه رمان خوندم اسمش یادم نی دختره چشماش آبی بوده و یه خال داشت اما بخاطر اینکه یاد پسری که دوسش داشت ...

در امتداد حسرت 

اسم دختره دریا بود پسره  رضا

2738
سلام یه رمانی بود پدر دختره داخل مغازه پدر پسره کار میکرد فکر کنم طلا فروشی بود بعد پسره و دختره به ...

نیستی تا ببینی. راجب داستان زندگی واقعی دوست نویسنده بودش. Mahtabiii 75 اسم نویسنده هستش. 

آرام جانم خدایم 
بچه ها یه رمان بود دوتا خواهر بودن که یتیم بودن خواهر بزرگ با ریس شرکتش که پسر جونی بود ازدواج میکنه ...

دلواپس توام

سلام... من یه رمانی قبلاخوندم که یه پسره دختره رو گروگان میگیرع بعد میبرش فکرکنم تویه باغی بعداونجا ...

کلبه عشق

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم
الان فهمیدم بعضی از تاپیکهای پربازدید قضیش از کجا اب میخوره🤔

از کجا؟

يه رماني خونده بودم! كه دختره ٦سالش بود حدودا!!! بعد ماامانش تو حموم خودكشي ميكنه!بعد مامانشو ميبرن ...

طلوع از مغرب

سلام یه رمان خوندم دختره مخ ریاضی بود و خیلی منزوی بود و خونوادش اونو دوس نداشتن برادرش با دوستش یه ...

شهربازی

من یه رمان خوندم پسره دختره رو تو یه کلیپ خوانوادگی میبینه بعد از دختره خوشش میاد اما دختره تحویلش ن ...

ادم دزدی به بهانه عشق