2733
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

297243 بازدید | 561 پست
یه رمان خوندم قبلا اسمشو الان یادم نمیاد الان اسمش رو میخوام داستان در مورد دخنری به اسم اسمان هست که.از ترکیه برمیگرده و با خیانت خواهرش ستاره و سفید نامزدش مواجه میشه و به داییش پناه میبره بعد از چند سال به یه پسر به اسم کیان که وکیله و کافه داره آشنا میشه کسی میدونه این رمان چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام منم یه رمان بود پدرومادر دختره ازهم طلاق گرفتنه.. دختره فکرمیکنه مادرش با کسی به اسم برسام رابطه داره.. برسام به اسرار خانوادش میره خواستگاری دختره ولی دختره از لج مادرش(شیوا)وبرسام به برسام جواب مثبت میده و...

دیگه دارم دیوونه میشم تورو خدا اگه اسم رمانو میدونین بگین یه پسریه دختری به اسم عسلو دوست داره و دختره یه بد کارس و پسره رو فقط برای پولش میخواد پدرش میگه اگه با اون دختری که من میگم ازدواج نکنی ارث بهت نمیدم و پسرو مجبور میکنه با یه دختر ازدواج کنه دختره عاشق پسره میشه ولی پسره دوسش نداره و هی میره دیدن عسل

2738

یه رمان بود دختره دانشجویه مهندسیه استادش خاستگارش بود بعد واحدشو عوض کرد استاد جدیده خیلی اخمو بود ..واسش خاستگار اومد یهو فهمید همون استاد اخموهست ... بعد ازدواج کرد ..باهم بد بودن یه روز ک تو دانشگاه میپیچه استاده با دانشجوش رابطه داره دانشجو رو میبرن حراست ولی نمیگه اونا زنو شوهرن چون استاده گفته نمیخوام ابرومو ببری   اسمشو بگین از بس گشتم دنبالش روانی شدم 

2706