2733
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 297960 بازدید | 561 پست

میشه لطفا کمک کنید اسم این رمان رو 

زمان درباره دو تا خواهر بود که خواهر کوچیکه عاشق یه پسری میشه خواهر بزرگه مخالف بوده بعد خواهر کوچیکه یه شب خواهر بزرگه رو میبره تا عشقش را بهش نشون بده که میفهمه برادر عشق خواهرش همون عشق سابق خودش بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان یه رمان خوندم درباره ی دختری که از بچگی ناف برون پسر عموش بوده و نمیدونسته فقط یک دفعه پسرعموش ارتباط اش رو قطع می کنه و بعد از اینکه دختره بزرگ تر شد بر می گرده واین دختر پسر دایی داره که همجنس بازه و از استادش خوشش میاد و این دختر برای اینکه دایی اش وقتی متوجه همجنس باز بودن پسرش میشه اون رو نکشه مجبور به ازدواج با پسر دایی اش میشه کسی اسم این رمان رو میدونه لطفاً اگر میدونه بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟

اقا ی رمانی بود
ی دختره بود با مادربزرگش زندگی میکرد بعد عموش بش تجاوز میکنه این فرار میکنه میره پیش عمش بعد دختر عمش دوست پسر داشته مامانش میفهمه میندازه گردن این دختره
بعد باز فرار میکنه گیر ی مردی میفته
من تا اینجاشو خوندن
میدونید کدوم رمانه ؟

2731

سلام بچه ها روزتون بخیر

من چند سال پیش یه رمانی خونده بودم که خیلی وقته دارم دنبالش میگردم ولی پیداش نمیکنم اگر کسی میدونه اسمش چیه لطفا بگه

درست یادم نیست ولی دختره خواهره ۱۷ سالشو به یه پسره ۳۰ ساله میفروشه پسره آهنگسازه و دختره آرزوش درس خوندنه 

بعد از کلی سختی و هوس بازی پسره با دخترای دیگه عاشق هم میشن و دختره باردار میشه ولی اولش بچه رو نمیخواد اما به دنیاش میاره ولی بعدش به یسری دلایلی پسره رو ترک میکنه و میره دنبال تحصیلش و روانشناس میشه و پسره بچشو بزرگ میکنه ولی دختره رو بعد از ۴ سال از طریق دوستش که استاد موسیقیه و قرار بود جلوی اون اجرا کنه میبینه

و اینکه یادمه دو فصل داشت ممنون میشم اگر کسی اسمشو میدونه بهم بگه🙏

سلام بچه ها روزتون بخیر

من چند سال پیش یه رمانی خونده بودم که خیلی وقته دارم دنبالش میگردم ولی پیداش نمیکنم اگر کسی میدونه اسمش چیه لطفا بگه

درست یادم نیست ولی دختره خواهره ۱۷ سالشو به یه پسره ۳۰ ساله میفروشه پسره آهنگسازه و دختره آرزوش درس خوندنه 

بعد از کلی سختی و هوس بازی پسره با دخترای دیگه عاشق هم میشن و دختره باردار میشه ولی اولش بچه رو نمیخواد اما به دنیاش میاره ولی بعدش به یسری دلایلی پسره رو ترک میکنه و میره دنبال تحصیلش و روانشناس میشه و پسره بچشو بزرگ میکنه ولی دختره رو بعد از ۴ سال از طریق دوستش که استاد موسیقیه و قرار بود جلوی اون اجرا کنه میبینه

و اینکه یادمه دو فصل داشت ممنون میشم اگر کسی اسمشو میدونه بهم بگه🙏