2733
2739
عنوان

برای پسر این اسم خوبه؟

191 بازدید | 14 پست

بنظرتون برای پسر اسم لیام خوبه؟

کسی اطرافتون بوده این اسم و برای بچه اش بزاره؟ راضی بودن؟
در زبان فارسی،  به معنی محافظ و حامی، در زبان آلمانی به معنی اراده و خواستن، و در زبان انگلیسی به معنی جنگجو باارادهٔ قوی و محافظ است.  در ایران نیز طرافداران زیادی پیدا کرده،در برخی مواقع، از  به عنوان نام کوتاه و مختصر شدهٔ ویلیام در زبان انگلیسی استفاده می‌شود

نه خیلی ظریفه

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم شبیه اسمای دخترونست

وزن اولیه ۹۸.۶🙈وزن هدف ۷۰😍 هدف اول:۹۵🔓هدف دوم:۹۰🔓هدف سوم:۸۵🔓هدف چهارم:۸۰🔒هدف پنجم:۷۵🔒هدف نهایی:۷۰😍❤️ عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خماریه دفعه تونستم بازم میتونم💪

خوشم نیومد راستش 

انگار دخترونس

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2738

هر اسمی میخوای بزاری اول اینکه از کسی نظر نخواه، یکی میگه نه یکی میگه آره

بعدم تو خونه با صدای بلند صداش بزن کنارش آقا و جون هم بزار، اگه از آهنگش خوشت اومد بزار

2706