2733
2739
عنوان

دخترم اصن خواب نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما توی روز زیاد میخوابه 

دو‌ساعت ظهرا میخوابه ...امتحان کردم وقتی ظهر نمیخوابه بدتره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
واقعا بچه یکساله رو نمیشه به زور بیدار کرد یا نذاری بخوابه اذیت میشه

چرا میشه . من خواب سه تا بچه هام رو هم اینجوری تنظیم کردم 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2742
چراغارم خاموش کنی بازم؟

اره🥲

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
سلام طاعاتتون قبول حق کمبود ویتامین د۳ بیقراری و بیخوابی میارهازدکتر کمک بخواه هورمون رشد تو خواب ...

هر روز بهش میدم مولتی ویتامین ..اصن معلوم نیس چشه

عصبی نمیشی تو ؟ من خیلی عصبی میشم از دستش بعدشم عذاب وجدان میگیرم

دیگه اون یکساعت آخر دلم میخواد بزنمش واقعا😄

ولی هی میگم یکم دیگه تحمل کن میخوابه بالاخره

اما کلا پیش میاد عصبی بشم سرش داد بزنم و منم بعدش عذاب وجدان میگیرم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740
دختر من بخاطر سحری ک ما پاشدیم بیدار شد الان رو پامه کلا شبا میخوابن تا صبح بیداربشن ببینن خوابیم یک ...

خیلی ببخشید ولی یه سگ به تمام معنا میشم من ..خیلی سخته سه نصفه شب توی اوج خواب بیدارت کنن نزارن بخوابی😭

خب حتما صبح تا شبم تو خونه تک و تنهاس نه بیرونی ن دوستی ن هم بازی ن پارکی ن همبازی؟

اره کسی نیس باهاش بازی کنه صبح‌تا شب تنها توی‌ خونه میچرخه

روزها زیاد میخوابه؟

دو‌ساعت میخوابه

خیلی ببخشید ولی یه سگ به تمام معنا میشم من ..خیلی سخته سه نصفه شب توی اوج خواب بیدارت کنن نزارن بخوا ...

خب دختره من بیدارم کنه با عصبانیت میگم بذار بخوابم خوابم میاد بعد با تکون دادن سرش میگه بذار رو پات بخوابم منم میذارم میخوابه اگه بخندم و رو بدم بهش پا میشه قر میده

چرا میشه . من خواب سه تا بچه هام رو هم اینجوری تنظیم کردم 

من که نتونستم اگه زود بیدار شه بخوام سرگرمش کنم نذارم بخوابه انقدر گریه میکنه و نق میزنه که نگو

شاید بزرگتر بشه بتونم اما الان دلم نمیاد خوابشو خراب کنم حداقل تا دو سالگیش

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
و شبها ساعت چند میخوابونیش

ساعت نه معمولا

2706