2737
2739
عنوان

دخترم اصن خواب نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 37 پست
خب دختره من بیدارم کنه با عصبانیت میگم بذار بخوابم خوابم میاد بعد با تکون دادن سرش میگه بذار رو پات ...

😂😂😂😂اینم همینجوره دقیقا

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
اره کسی نیس باهاش بازی کنه صبح‌تا شب تنها توی‌ خونه میچرخه

همونه یکم ببرش پارک بذار اروم اروم پیاده روی کنه اصلا سخت نگیر کالسکه نبر گاهی خودت دیدی خستس حتما بغلش کن تو پارک خودت ببر وسایل بازی کنه حتما مبخوابه شب بیچاره چیکار کنه یسره تو خونه تک و تنها 

دختر من اولش لج بود اما الان فقط تقلید میکنه از داداش بزرگش از غذا خوردن بگیر تا ادای بازی کردن یا بدو بدو دعوا جیغ

و حتی خواب جفتشون باهم میخوابن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر روز بهش میدم مولتی ویتامین ..اصن معلوم نیس چشه

شایذ عفونت داره شب ندید تو روز بدید بهش

یه چکاب کنید ازش یه جای کار میلنگه و شما نمیدونید

قبل خواب هم خوب غذا بدید بهش ازگرسنگی ازخواب نپره

اشتهااور بدید خودش خواب اوره باتجویز پزشک

توروز نذارید اصلا بخوابه تاشب خسته بشه و خواب عمیق بره

2728
همونه یکم ببرش پارک بذار اروم اروم پیاده روی کنه اصلا سخت نگیر کالسکه نبر گاهی خودت دیدی خستس حتما ب ...

خیلی خوبه توی خونه بچه خواهر یا برادر داشته باشه واقعا نعمته از یه لحاظایی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
من که نتونستم اگه زود بیدار شه بخوام سرگرمش کنم نذارم بخوابه انقدر گریه میکنه و نق میزنه که نگو شای ...

من ۴روز میبردمش پسرم رو پارک اونجا صبحانه میدادم حتی بهش. بعد دیگه تنظیم میشد. ۹ صبح بیدار می‌شد . از پارک که برمیگشتم ساعت ۱۲ تا ۲ می‌خوابید شب هم ۱۱ می‌خوابید. دخترم هم همینجور عادت دادم . ولی پسر کوچکم خودش خوب میخوابه کلا. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خیلی خوبه توی خونه بچه خواهر یا برادر داشته باشه واقعا نعمته از یه لحاظایی

ببین پسرم خیلی آقاس باورت نمیشه که ۵ سالشه خیلی کمکش میکنه البته وقتایی ک فکر میکنه نیازه 

باورت میشه امشب شلوارشو پوشوند ؟بعد دید دخترم نمیتونه بغلش کرد بعد پوشوند 

دوسش داره و خواهرشم دقیقا کاراشو تقلید میکنه 

پسرم یه فداکار ب تمام معناس 

اما تو دخترت خیلی کوچیکه هنوز نباید باش زور گفت🤣🤣گرچه من معتقدم دختر مث برگ گله هیچی نباید گفت ب شوهرمم گفتم حق نداری بهش چیزی بگی حتی اگه ۳۰ سالش شد چون دختره

حتما ببرش بیرون حتما بازی کنه مادرا حوصله ندارن اما همین پیاده روی آروم آروم‌خودش خسته ش میکنه جاهایی ک دیدی نمیره بغلش کن و بلد بذارپایین تا خسته شه 

2740