2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این پسره همسن شماست  یه دوس*ت دختر عالی داره ...

وای این چقد بچست

انگار ۱۶ سالشه

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2731
من بم فشار نمیاره چون پسرا اغلب لوس و بچن طرف مستقل نیست تنوع طلبه رفیق پسر دارم خیلی دختر هم همین ...

حرفتون برا همه صدق نمیکنه! نسل جدید ک لوسن واقعا اما یکی مثل من ندارم ک تنوع طلب باشم🥲😂

من بم فشار نمیاره چون پسرا اغلب لوس و بچن طرف مستقل نیست تنوع طلبه رفیق پسر دارم خیلی دختر هم همین ...

آره بعضی پسرا خیلی لوسن

پسری که مردونه رفتار کنه خیلی کمه

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
میگم اجی تاپیک اخرم که خواستم کاربریم حذف شه رو گزارش میزنی؟همه بچه ها برید گزارشش بزنید پاک شه لطفا

والا من یه بار گزارش زدم ۳ روز تعلیق شدم دیگه میترسم😂🤦‍♀️

از 14 سالگی پیشنهاد رابطه داریم ، ولی وارد رابطه نشدیم ...  ما هم مثل همه تنهایی رو چشیدیم&nbs ...

نه خیلیاتون نچشیدین اگه چشیدین هم به انتخاب خودتون بوده پس تنهایی مطلق نبوده چون بازم پیشنهادش بوده خودتون نخواستین...هیچ وقت یه پسرو درک نمیکنین شما

ولی خب پسری که تو نی نی سایت باشه کلا کنسله😂😂😂

دوستام🥲

دیگه باهاشون نگرد ... 

واژه های بنازم ، ناموسا و... اینقدر چندشن 

یه مرد جنتلمن از این واژه ها استفاده نمیکنه 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠