2737
2734
عنوان

دخترم اصن خواب نداره

330 بازدید | 37 پست

دخترم یک سال و‌نیمشه‌ شبا خواب نداره از اول اینجوری بود رفته رفته داره بدتر میشه الانم از سه و‌نیم بیداره هر غلطی میکنم نمیخوابه  دیگه دارم از پا میفتم بخدا ..همش زمین و‌زمانو‌ لعن میکنم تا کی قراره این وضع ادامه پیدا کنه اخه 

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزار دهنش

شیر خشکی بوده 

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2740

صبح ها زود بیدارش کنم نزار در طول روز بخوابه

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
خودت بخوابی میخوابه چراغارم خاموش کن

نه متاسفانه اینجوری نیس که من بخوابم اونم بخوابه انقد میچرخه و سر صدا میکنه 

سلام

طاعاتتون قبول حق

کمبود

ویتامین د۳ بیقراری و بیخوابی میارهازدکتر کمک بخواه هورمون رشد تو خواب ترشح میشه شاید مولتی ویتامین بخواد

من سالهاست میدم به پسرم حتی الان که ۱۳ساله است

حتما توی روز زیاد میخوابه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
منم بچه م همسن دخترته الان خوابید تازه😶 کبود شدم دیگه کوچکتر که بود ساعت دو و نیم ظهر میخوابید تا ...

عصبی نمیشی تو ؟ من خیلی عصبی میشم از دستش بعدشم عذاب وجدان میگیرم

2706