2737
2739
عنوان

در شبهای قدر چه آرزوهایی میکنین؟؟؟

151 بازدید | 23 پست

خودم که اولویتم سلامتی و تندرستی برای خودم و همتون

بخشیدن کسایی که مسیرتو بستن و نذاشتن به آرزوهات برسی😁 خیلی سخته هاااا بخشیدن همچی آدمایی رو 

خداکنه قلبا از تههههه تهههه قلبم بخشیده باشمش

چون خدا اینققدر کریمه و بزرگه که براحتی گناه بندشو میبخشه بجز حق الناس

ان شالله به تک تک خواسته هامون برسیم بدون کینه و نفرت که در قلبمون کاشته بودیم و پاککنیم قشنگ قلبمون مثل اینه بدرخشه 😍😍😍😍 برای همه ی ادما آرزوهای قشنگی براشون بکنیم 💪🏼💪🏼 

اوه از ظهور امام زمان گرفته تا.....نوشتم تو قسمت یادداشت های گوشیم😂

دروغه که همه مردا خائنن.دروغه که همه دهه هشتادی ها هیولان.دروغه که همه دختر پسرای مجردتو زندگیشون رابطه نامشروع داشتن.دروغه که همه مردم بی دین شدندروغه که....لطفا این کلمه همه رو از صحبتامون حذف کنیم چون یه تهمت بزرگه که به اکثریت جامعه وارد میکنیم.باور کنیم پشت بعضی از این کاربری ها دشمنامون نشستن کسایی که میخوان قبح یه سری از کارهای حرام بریزه.کسایی که دوست دارن خودتحقیری تو وجودمون نهادینه بشه.کسایی که دوست دارن ناامید و افسرده بشیم.کسایی که هرزگی رو تایید میکنن. کسایی که دوست ندارن ماها پیشرفت علمی و هنری داشته باشیم.کسایی که دوست ندارن خانواده ایرانی شاد باشه. کسایی که دوست دارن ذهنمون پر بشه از فکرهای پوچی مثل خیانت،دوستی دختر و پسر،طلاق،رابطه نامشروع،خوردن حرام،توجه به ظاهر در حدی که باطن و شرافتمونو فراموش کنیم.به آدم هااعتماد کنیدولی نه تو مجازی😉تاپیک سیاست رفتار با همسر رو حتما بخونین توی بهبود رابطتون کمکتون میکنه❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبولی تو کنکور

پزشکی و یا پرستاری میخوام

خدایا خودت میدونی که چاره ام تویی کمکم کن

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

هیچی دیگه بی خیال آرزوهام شدم ..فکنم برآورده شدنم بشانسه ...خدا خودشم گفته ب هر کی میخام میدم ب هر کی هم نمیخام نمیدم ...

کاش تو یدنیای دیگه ی خدای مهربون تر داشتیم ک واس همه برآورده میکرد نه فرق میزاشت

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740
هیچی  هر سال تا سحر بیدار میموندم دعا میکردم  هیچ وقت دعام برآورده نشد  امسالم ی م ...

نه نشد، این حرفو دیگه تکرار نشه! فرداشب برو حتما

برای هر خواسته ای باید تلاش کرد از تو حرکت از خدا برکت 

خودم برای درد و مرض زیاد درگیر میشدم وقتی از نظر روح و روان سالم نباشه کلا ارتباط با خدا کمرنگتر میشه فکر میکنی هر چ صداش میزنی ،نمیشنوه!!! خیلی سخته ها

باید به داد خودت برسی منتظر هیچ کسم نباش که دستتو بگیره و از جات بلند شی ! بفکر درمان خودت باش 

حال دلتم خوووب خوب میشه و به اون خواسته هایی که داری بهش میرسی مطمئنمممممم میرسی مطمئن باااش

سلامتی  ولی نمیبخشم به هیچ عنوان الهی که به بدترین حالت جواب بدن که میخواستن منو بی آبرو ...

هیچ وقت کسیو نفرین نکن 

چون تمام انرژی منفی های که نفرین داره برمیگرده بخودت 

همیشه آرزو کن اونا بهخودشون بیان و بفهمن چ کرده اند 

درسته زخمی که خوردی ترمیم نمیشه همیشه یادت باشه این دنیا حتی اگررررر تاوانشو پس نداده باشن که امکان نداره 

خدا در اون آخرت براحتی نمیبخشه 

تو ببخش بخاطر خدا به اون بزرگی و عظمت چ راحت گناهان ما رو میبخشه بجز حق الناس

قبولی تو کنکور پزشکی و یا پرستاری میخوام خدایا خودت میدونی که چاره ام تویی کمکم کن

بستگی به تلاشای خودتم داره گلم 

ان شالله بهترین رشته ای که خدا صلاحتو میدونه و بهش میرسی کافیه بخدا اعتماد کنی

هیچ وقت کسیو نفرین نکن  چون تمام انرژی منفی های که نفرین داره برمیگرده بخودت  همیشه آرزو ...

به نظر شما تهمت ناموسی به یک خانم متاهل و‌میشه بخشید؟

فقط یک دقیقه تصور کنید و‌جواب بدید لطفا

به خدا هم گفتم تا انتقاممو‌نگیره نمیمیرم

2706