2752
2734
عنوان

دوستان بیایین دعا کنید چاق بشم..☹️

270 بازدید | 27 پست

میگن دعای نی نی سایتیا زود مستجاب میشه 

حالا میشه دعا کنید من چاق بشم بخاطر لاغریم خیلی حرف میشنوم خیلی بهم طعنه میزنن خیلی اعتماد به نفسم پایینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تاپیک تجربع چاقیم پیدا کن تو تاپیکام بخونش ، حال ندارم بشینم تایپ کنم توضیح بدم. 😂👌

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

عزیزم بادعا چاق نمیشی،بروباشگاه 

من خودم میرم میبینم خیلی از دخترایی مثل شما میان بعدیکماه حجم میگیرن چندکیلو اضافه میکنن

خدایا، درجستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام مکن🙏🏻

خدایا ۲۰ کیلو از وزنمو به سلامت از من بگیر و به سلامت به استارتر بچوسبون

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2706