2733
2734
عنوان

در شبهای قدر چه آرزوهایی میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 23 پست
اینکه هممون ادم شیم تا امام زمانمون هرچه زودتر بیاد:)

عزیزدلم 

بنظرت ادم شدن به چیه؟؟؟

میدونی ادم شدن واقعی چقه سخته؟؟؟ 

نرنجوندن دل کسی، غیبت نکردن ، تهمت نزدن، توهین نکردن 

حتی آرزوی بد کردن برای دیگران

دزدی نکردن به حق 

میدونی از همه بدتر چیه؟ اینکه دل کسیو برنجونیم بدون اینکه خودمون بفهمیم 

بعد میگیم چرا تو کارهامون گره میخوره!!!؟؟؟؟

به نظر شما تهمت ناموسی به یک خانم متاهل و‌میشه بخشید؟ فقط یک دقیقه تصور کنید و‌جواب بدید لطفا به خ ...

خیلی دردناکه 

ولی براحتی نمیشه بخشید 

خیلی سخته ولی نفرین نکن 

دنیا مکافات داره شک نکن بدم تاوانشو پس میدن 

فقط کافیه بخدا تکیه کنی و تماشاشون کنی💪🏼😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم  بنظرت ادم شدن به چیه؟؟؟ میدونی ادم شدن واقعی چقه سخته؟؟؟  نرنجوندن دل کسی، غیب ...

متوجه جمله اخرت نشدم یعنی من دلتونو رنجوندم🤔

برای اینکه زمینه ظهور فراهم شه باید خیلی از گناهانمونو ترک کنیم 

خودمو میگم اینکه فقط دعای ظهور داشته باشم اما در عمل کاری برای فراهم شدن زمینش انجام ندم این دعا چندان تاثیری نداره بنظرم خیلیامون باید خیلی از گناهانمونو ترک کنیم تا اقا ظهور کنه

خدارحمت کنه امام خمینیو همچین دعایی میکرد خدایا هممونو آدم کن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
خیلی دردناکه  ولی براحتی نمیشه بخشید   خیلی سخته ولی نفرین نکن  دنیا مکافات د ...

نفرین نمیکنم فقط روزهایی که من کشیدمو باید ناموس خودشون بکشه همین نه بیشتر نه کمتر

ممنون از راهنمایی و همدردیت دوست عزیز

2731
متوجه جمله اخرت نشدم یعنی من دلتونو رنجوندم🤔 برای اینکه زمینه ظهور فراهم شه باید خیلی از گناهانمون ...

نهههه 

کلی دارم میگم 

با یه نفر صحبت میکنیم یه حرفایی میزنیم که دل اونطرف بدرد میاد که خودمونم متوجه نمیشیم 

😉💪🏼

نفرین نمیکنم فقط روزهایی که من کشیدمو باید ناموس خودشون بکشه همین نه بیشتر نه کمتر ممنون از راهنمای ...

غمت نباشه دخمل جون 

دنیا کار خودشو میکنه 

پدر اونطرف رو در میاره کجاشو دیدی😁کافیه بشینی و تماشا کنی 

فقط هیچوقت آرزوهای بد نکن براشون هیچوقت

نهههه  کلی دارم میگم  با یه نفر صحبت میکنیم یه حرفایی میزنیم که دل اونطرف بدرد میاد که خ ...

اهااا یه لحظه ترسیدم نکنه از پیامم برداشت اشتباه کردی😂😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم