2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

125 بازدید | 6 پست
سلام اوایل زایمانم دخترم اکثرا پیش مادر شوهرم بود چون من هیچی بلد نبودم استرس داشتم همه بهم میگفتن عادت میکنه بهشون نکن اما دخترم اصلا خونه خودمون آروم نبود میرفت خونه مادرشوهرم آروم میشد نمیدونم چرا بعد از جله رفتیم شمال همش زنگ میزدن حاش میپرسیدن 1 بار اومدن پیش ما حالا دخترم 6 ماهشه قلقش دیگه دستم اومده مادر شوهرم بچه داریش مثل قدیمیاست از اینا که میگن بزار همه چی بخوره اما من خیلی حساسم مثلا واسه بینی پاک کردنش دستمال آروم میکشم اون فکر میکنه واسه آدم بزرگ این کارو میکنه خلاصه امروز اومدن واسه 1 ساعت بردن خودنشون چنان گریه ای میکرد وقتی اوردمش بهش گفتم چقدر گریه کرده گفت کو چنان بچه اومد تو بغلم دلم کباب شد فکر کنم بهشم بر خورد حالا چکار کنم نخوام بره بالا شوهرم میگه هر جی خودت گفتی اما معلومه دوست داره بجه بره پیششون از اونورم با جاریم شوهرش قهریم اونا هم همش اونجا هستند والا خودم باهاش میرفتم وقتی اومدم خواهر شوهرم اومد دیدنی اما دخترم 1 هفته است مریض دیروز اومد اینحا نیومد یه سر به بچه بزنه بعد دخترشو فرستاده که دخترم ببرن خانم ببینه گفتم عیادت مریض میان نه مریض بره دیدنی شوهرم گفت بهشون میگم
منم همین مشکلو داشتم کم کم کار بجایی رسیده بود ک بی اجازه میومدن تو خونه دخترمومیبردن هرچیم با زبون خوش بهشون میگفتن قهر میکردن و مصیبت داشتیم الان یکساله ازشون جداشدیمو زندگیم رنگ ارامش ب خودش گرفته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من کاربه مادرشوهر و جاری و.....ندارم عزیزم بچه مسئولیتش باشما هست وبس خدای نکرده یک پاش کشیده بشه،یا چیزی بدن گلوش بپره یا غذای مناسب سنش ندن خدای نکرده مریض بشه کسی گردن نمیگیره!مراقب باش هرجارفتی بچه وببر!نرفتی نده ببرن،بگو بفرمایند منزل قدمتتون سرچشم! الان بعضی خانومای که فکر میکنن گارد مقابل خانواده همسر گرفتم میگن وا مگه مادرشوهرها بزرگ نکرده!یا اونا بیشتر مراقبن و..... اما من معتقدم مادره که درهمه حال سرش بره جونش برا بچش میره ومراقبه خدای نکرده بچه از دست نوه دختریشون بیفته یا هرچی نمیان دختر ونوه شون شون مقصر جلوه بدن! صداشم درمیارن! پدرشوهرمن بچه جاریم ودوماهشه ونزدیک هم هستن آورده خونه وبازی کردن بعد نمیدونم چطور خودش یا پسرداییم که. پسرخواهرشوهرمم هست دست بچه رودرکردن!یک مکافاتی داشتن چند وقت!تازه میگفتن پوکی چقدر بچش به.....بنده وچه شله!چی شیری میدیش جون نداره!