2733
2734
عنوان

از کدوم کاربر توی سایت خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4576 بازدید | 470 پست
دما رفت بالا که من ذوب شدم؟🥰🥰🥰🥰

سلام خوب هستین؟من یه ماه تعلیق بودم تازه ازاد شدم .اومدم یه سری به تاپیکاتون زدم ،آخرین تاپیکو دیدم نگران شدم الان بهتر هستین ؟

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹
@ایلدا04     ح‍س خوب میگیرم ازشون

نظر لطف و مهربانی شماست 😍💙 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@ایلدا04     عشقه این دختر😍🥰

قربونت عزیزم 😍 متشکرم 💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
فداتشم مهربون😘❤️

عشق منی😍😍❤️

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
دقیقا خیلی عصبی ام  ریشه تو بچگیم داره با همه این وجود خیلی خوبه  ولی خیلی دوست دارم ا ...

نگران نباش منم خیلی اخلاق بد دارم و وقتی رفتم تو رابطه اینو فهمیدم

ولی همین که میدونی و میخای درستش کنی خیلیییی عالیه

فقط تو نیستی که یه سری اخلاقای حساس داره

این زخما باید با عشق و توجه بهشون رسیدگی بشه نه سرزنش خودت

ریشه هاشونو باید پیدا کنیم و زخما رو مرحم بدیم

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
ععع نگو🫠

اخه دیگه نمیتونم شکلات تلخ بخورم یه مدت زیادی روی کردم تو خوردنش و بدنم واکنش نشون داد 

الان یه تیکه کوچولوام بخورم کهیر میزنم باید آمپول بزنم😢

هعی شوکولات شیرین من باش

اوژنی میخندی؟میخندی اوژنی؟...
اخه دیگه نمیتونم شکلات تلخ بخورم یه مدت زیادی روی کردم تو خوردنش و بدنم واکنش نشون داد  الان ی ...

اخی

تلخم ولی

(:✨️𝑭𝒓𝒐𝒎 𝑾𝒆, 𝒂 𝑺𝒕𝒂𝒓 𝑳𝒆𝒇𝒕 𝒊𝒏 𝒕𝒉𝒆 𝒉𝒆𝒂𝒓𝒕 𝒐𝒇 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒌𝒚
سلام خوب هستین؟من یه ماه تعلیق بودم تازه ازاد شدم .اومدم یه سری به تاپیکاتون زدم ،آخرین تاپیکو دیدم ...

سلام

چی گفتی دختر که یککککماه تعلیق کردن

نگران نباش چیز مهمی نیست ولی فکر کردم اینجا بگم تا اگر کسی براش پیش اومد خودشو نبازه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
سلام وقت تون بخیر  بله زودتر به ما گفته بودند در موردش .. حالش خیلی خوبه از من بهتره 😅 من & ...

باقالی بر هر در بی درمون دواست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2706