2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قرص اعصاب رونباید یکدفعه قطع کرد دونه اخروداری برویه بسته بگیر چرامیذاری حتما تمام بشه سیستم بدنت بهم ریخته منم چندروزپیش قرص تیروییدم تمام شد همیشه داشتم تاگشتم اون مدل وپیداکنم دوروز طول کشید بعدکه میخوردم سردرد شدید پرخاشگر شده بودم 

گاهی انسانم آرزوست
قرص خواب بود مال اعصاب

مویز سرخ ۲۱ عدد ناشتا بدون هسته بخور میگن دل را خوش می کند قلب را قوی می کند ضدافسردگی هست هم غذا است هم دارو بعد از شش ماه اثرات کامل آن مشخ می شود تحقیق کنید دربارش خیلی حیرت زده میشین

2740
قرص اعصاب رونباید یکدفعه قطع کرد دونه اخروداری برویه بسته بگیر چرامیذاری حتما تمام بشه سیستم بدنت به ...

منم قرص تیرویید میخوردم شما چه قرصی و کدوم شرکت مصرف میکنید مال من کم کاره،،،،امروزم دارم میرم آزمایش میدم ریزش موی شدید پیدا کردم 

منم قرص تیرویید میخوردم شما چه قرصی و کدوم شرکت مصرف میکنید مال من کم کاره،،،،امروزم دارم میرم آزمای ...

من خارجی مصرف میکنم ایرانی بهم نمیسازه نوشته هاش همه اشون خارجیه منم کم کار منم موهام خشک شدن پوستم هم خشک میشه الان سه ماه درگیرتیروییدشدم منم باید میرفتم ازمایش میدادم نرفتم هنوز

گاهی انسانم آرزوست
من خارجی مصرف میکنم ایرانی بهم نمیسازه نوشته هاش همه اشون خارجیه منم کم کار منم موهام خشک شدن پوستم ...

توروخدا مگه خارجی گیر میاد کدوم شهرین...بنظرتون خارجی مصرف کنم بهتره ؟به دکتر بگم واسم مینویسه؟؟؟قیمتش چقده؟

توروخدا مگه خارجی گیر میاد کدوم شهرین...بنظرتون خارجی مصرف کنم بهتره ؟به دکتر بگم واسم مینویسه؟؟؟قیم ...

من ایرانی میخوردم همش خواب بودم حس خودکشی داشتم به دکترم گفتم گفت بذارکناربرام خارجی نوشت ورقی هشتادتومن هست اینارومیخورم خیلی خوبه من دوزپنجاه میخورم یه راه حل بهت بدم خوب بشی?????

گاهی انسانم آرزوست
عدد تیروییدتون چنده؟چهار ماه پیش من ۳ونیم بود من ۹ ماه درگیرشم

ببین بروداروخانه روغن بابونه اصل طبیعی پیداکن غروبا زیرگلوت هست اون چالی گلوت زیرغده تیرویید اتوباروغن ماساژبده به سمت راست وچپ وبالا وپایین هرروز ماساژ بده بعدازیکماه برطرف میشه ازمایش میدی خوب شدی من یکدفعه اینکاروکردم خوب خوب شدم .تیروییدبغض های خفته توگلوته من زیاد اذیت میشم وتوخودم می ریزم 

گاهی انسانم آرزوست
2706