2752
2734
عنوان

دلت میاد؟ بیایی و من نباشم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 18093 بازدید | 2242 پست

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
به نام خداوند بخشنده و مهربان❤️ سلام دوست نی نی سایتیِ عزیزِ مهدوی من💞🤗 از خدا میخوام که به ...

سلام خوشگل من 

من دوست @nargesghaieb313    هستم تعلیق شده به مدت ۷ روز بهم گفت بیام ازتون از طرفش تشکر کنم که تگش کردید و به یادش بودید این دوتا استیکرم فرستاد 🤣: 💚🌱

که دنیا به دوری ز اولاد زهرا نیارزد💚🤍🌱ی بار وختر خاله بیشعورم اومد تو حسابم و رمزشو پیدا کرد 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟🌼 کسایی که تاپیکای مهدوی رو لایک میکنن یا پست میذارن بعدا تو این تاپیک ها ...

اها مرسی عزیزم ❤️😁 اجرتون با امام زمان 🌹

وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید 🙂هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏🥺 باور کنید انقدر دختر پسر مجرد هست که مجبور نیستی مثل قحطی زده ها بری  سراغ مرد و زن متاهل ،،حس برنده بودن قدرت و جذابیت رو جای دیگه شکوفا کن نه وسط زندگی یکی دیگه 🥴🥱اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا توی تمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود که به اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند🌍💫من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا..

صدای آمدنت را به گوش ما برسان!

زمان غیبت خود را به انتها برسان

کنار تربت زهرا به وقت نافله ات

دعای خویش را به یاری این گدا برسان!

اللهم عجل لولیک الفرج

وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید 🙂هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏🥺 باور کنید انقدر دختر پسر مجرد هست که مجبور نیستی مثل قحطی زده ها بری  سراغ مرد و زن متاهل ،،حس برنده بودن قدرت و جذابیت رو جای دیگه شکوفا کن نه وسط زندگی یکی دیگه 🥴🥱اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا توی تمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود که به اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند🌍💫من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا..
خواهش میکنم خواهرانه برای حل مشکلم ورفع پریشونیم یه صلوات بفرستین خیرببینین💔😢🙏

سلام عزیزم

خوش اومدی در آغوش پدرمهربان امام زمان

یه آیه الکرسی واست خوندم💕

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
ای وای ممنونم

خواهش میکنم گلم🌹

انشاالله تاپیک هایی که میخوای حذفشون کنی به زودی حذف شن💕

سلام عزیزم ممنون تگ کردی:)✨🌱

ممنونم از شما که دعوتم پذیرفتید 🌱

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
سلام عزیزم  ممنونم منو تگ کردی گل ❤ ممنونم از دعاهای قشنگتون 💞💞💞💞 اللهم عجل لولیک الفرج ...

فدات عزیزم ❤️

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

سلام دورت بگردم 😍❤ خوبین مائده جان؟ ان شاء الله  سلامت باشین عزیزم 💙💙💙😘

سلام ممنونم شکر بد نیستم 

والا از هفته پیش چند مرتبه دکتر رفتم به خاطر سرگیجه ام و دندونم اذیت شدم و دارو مصرف میکنم 

حالا پسرم هم دندونش از دیشب اذیتش کرد بردیم دکتر دعا کن زودتر دردش آروم بگیره 

ممنونم از دعای خیرت عزیزم و همچنین مهربونم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام خوشگل من  من دوست @nargesghaieb313    هستم تعلیق شده به مدت ۷ روز بهم گفت بی ...

سلام خیلی ممنونم گفتین لطف کردین گلم  

ان شاالله که هم شما و هم ایشون در پناه صاحب الزمان سلامت و حاجت روا باشید🤲💚🖤

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

السلام علیک یا صاحب الزمان 🥀 

یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی🥺 

الا بذکر الله تطمین القلوب 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق خانم زینب کبری 

اتحاد_ما__رمزظهور#  

2706