2733
2739
عنوان

کسی مشکل هورمونی داشته جوش بزنه؟

87 بازدید | 14 پست

بچه ها من چننن ساله درگیر جوش صورتم چند بار دکتر رفتم خوب شدن ولی باز برگشتن حتی دو دوره راکوتان مصرف کردم خوب خوب شدن برگشتن تصمبم گرفتم برم پیش مشاور پوست تا پوستمو دید گفت باید ازمایش هورمونی بدی و احتمال زیاد هورمونیه 

بعد من هیچ اطلاعی ندارم ک چقد زمان میبرع خوب شه 

چیه چجوره اینا 

♥️♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خواهشا یه تاپیک بزن که راکوتان خوردم و مجدد جوشام برگشته چند شب پیش یکی داشت خودش خفه می کرد که حتما راکوتان بخورید خوب میشید 😐

منم یه تنبلی تخمدانم تازه فهمیدم البته، و فقط با اصلاح سبک زندگی جوشام خوب شد اونم دو ماهه! 

حالا شما هم نری دارو هورمونی بخوری! خواهر من درمانت اصلاح سبک زندگیه والسلام

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

تو تنبلی تخمدان 

کچل میشی

مو زاید در میاری

اعصابت بهم ریخته هست

انرژی نداری

و … 

اصلاح سبک کن و به زندگی سلام کن

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
میشه توضیح بدی چی بخوریم؟

توی اینستا اصلاح سبک فلورا تاجیک رو‌سرچ کن و‌پیچ نیلوفر pco رو‌ ببین کامل توضیح دادن

2706