2737
2739

همین شماهایی ک هنوز حرفای اون دختره رو نشنیده کلی قضاوت کردید و فحشش دادید هیچکدومتون درجایگاهی نبودید ک در دهن بی چفت و بستتونو بازکنید و هرچی توشه بریزید بیرون.واقعا کراهت داره .من ازهیشکس دفاع نمیکنم و سنمم شایدخیلی کمترازهمه اونایی باشه ک بی فرهنگیشونو اینجا جارزدن .قضاوت کردن تهمت زدن و شاید با مزه پرونیهاشون دل طرفم شکستن.شماهاهمونایید ک توزندگیتون انقد گناه و کارای خبیثانه کردید ک ب عقل جن هم نمیرسه.اره من الان دارم قضاوت میکنمتون.اینم گناهه من. چون ادم بی گناه تودنیا وجودنداره.شماهاهمونایید ک اه و ناله ی مثلا یه نفر مثل اسی رو ب جون خودتون میخرید بعد میاید اینجا گدایی صلوات برای حاجت رواییتون.🙂🙂

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

استارتر تاپیک زدن درباره تاپیک کاربرها ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید