2737
2739
بنظر من ۲ سال سختتره

دلیل هم بگو 

شرایطشم درنظر بگیر 

بچه مدرسه ای ۷ صبح باید پاشی بفرستی بره بعدم ناهار و درس دوتاشونو و امتحانا و ... 

اون بچه ی دوساله هم تا ۱ ظهر میخوابه بعد دوباره ۵ میخوابه تا ۸ شب 

بازم نظرت همونه؟

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلیل هم بگو  شرایطشم درنظر بگیر  بچه مدرسه ای ۷ صبح باید پاشی بفرستی بره بعدم ناهار و در ...

دختر من الان ی سالشه

من تا دسشویی نمیتونم برم

چنان گریه میکنه اںگار دور از جونش بلایی سرش امده

بچه کوچیک خیلی سختره

تمام روز باید حواست بهش باشه هیچ تایم ازادی برا خودت نداری 

بچه مدرسه ای میره مدرسه حداقل چند ساعت میتونی برا خودت باشی

هیچکدوم بچه ی مشکل داره شیطون

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
چجوری خونش تمیییزه من خونم نابوده البته وقتی کسی بخواد بیاد دسته گله ها

کارهای فردات رو یاداشت کن اول صبح اولویت بندی کن انجام بده ...وقتت کاملا آزاد هست 

تا کارهات رو انجام ندادی سمت گوشی نیا

❤❤❤
دلیل هم بگو  شرایطشم درنظر بگیر  بچه مدرسه ای ۷ صبح باید پاشی بفرستی بره بعدم ناهار و در ...

این دلیلی که میگی برای همه بچه ها همینه ، اون دو ساله هم چند وقته دیگه بزرگ میشه وضعش همینه

معلومه دوساله 

بچه مدرسه ای بردن آوردن داره،صبح زود بیدار شدن داره،درس کارکردن داره ،حرص خوردن برای مشق نوشتن داره ،از همه بدتر هزینه های بچه مدرسه ای خیییییلی بالاتره

ببخشید ی سوال بچه دوساله چرا تا یک ظهر میخوابه ازونورم تا هشت شب؟؟؟

دقیقا 

دختر من 6 صبح بیداره

شبم12 میخابه

تازه همون شبم 20 بار بیدار میشم بهش شیر بدم

تمیزش کنم

روش پتو بندازم رسما ن شب داریم ن روز

2706