2752
2734
عنوان

خواب عجیب و غریب دیشبم

190 بازدید | 15 پست

خواب دیدم دانش آموز بودم بعد همه ی همکلاسام مرغ و خروس بودن

بعد به من میگفتن تو داری پز آدم بدونتو به ما میدی

منم میگفتم نه بابا این چه حرفیه مگه مرغ و خروس بودن چشه:/

بعد دبیر زبان کلاس دوازدهمم ک تو مدرسه خیلییییی از من بدش میومد معلممون بود ولی خیلییی دوسم داشت و هی ازم تعریف میکرد...

ینی چی این خوابا؟

کاربری دست دو نفره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه خوابییی

خوابه تعبیر داره اما خیلی قاطی بود 

خواب دیدیم برام یه عالمه آدم اومدن خواستگاریم خیلی تعدادشون زیاد بود آدمای مرتبی بودن ینی خانوادش و فامیل خاستگارام بودن بعد تو حیاطمون یه گربه سیاه بود این گربه خیلی بد ذات بود یجوری میخواست اذیت کنه کلی برام کادو آورده بودن مهمونا و این گربه سیاه سعی داشت یکی از کادوها و خراب کنه من هی با چوب می دمش که دورش کنم از در میکردم بیرون از دیوار می‌پرید تو حیاط منم میخواستم نره تو سالن

بعد دیدم از دوتا دندون بالایی یکیش یهو لق شد و یکم خون میومد رفتم جلو آیینه دیدیم دندونم لق شده خیلی لق اینقدر لق ک میخواد بیوفته 

میدونم دندون لق خوب نیست خدا به خیر کنه 

خوابه تعبیر داره اما خیلی قاطی بود  خواب دیدیم برام یه عالمه آدم اومدن خواستگاریم خیلی تعدادشو ...

خیره ان شاءالله 

خوابتو برای آب تعریف کن

بعدم سرچ کن دعا و سوره هست برای تعبیر نشدن خواب بد

تو نی نی سایت هم گفته قبلا کاربرا بودن بخون ان شاءالله چیزی نشه

کاربری دست دو نفره.
خیره ان شاءالله  خوابتو برای آب تعریف کن بعدم سرچ کن دعا و سوره هست برای تعبیر نشدن خواب بد ...

برای آب جاری

مثلا شیر آبو باز کن خوابتو براش تعریف کن که تعبیرشو با خودش ببره

کاربری دست دو نفره.
خوابه تعبیر داره اما خیلی قاطی بود  خواب دیدیم برام یه عالمه آدم اومدن خواستگاریم خیلی تعدادشو ...

این که تعبیرش واضحه گلم 

نذر کن خیرات بده و یه صدقه کوچیک کنار بذار 

برا اطمینان هم چک کن ببین کسی از روی بدجنسی برا بستن بخت و اینا اقدام نکرده ( بطلان سحر انجام بده)

2706