2737
2734

همین شماهایی ک هنوز حرفای اون دختره رو نشنیده کلی قضاوت کردید و فحشش دادید هیچکدومتون درجایگاهی نبودید ک در دهن بی چفت و بستتونو بازکنید و هرچی توشه بریزید بیرون.واقعا کراهت داره .من ازهیشکس دفاع نمیکنم و سنمم شایدخیلی کمترازهمه اونایی باشه ک بی فرهنگیشونو اینجا جارزدن .قضاوت کردن تهمت زدن و شاید با مزه پرونیهاشون دل طرفم شکستن.شماهاهمونایید ک توزندگیتون انقد گناه و کارای خبیثانه کردید ک ب عقل جن هم نمیرسه.اره من الان دارم قضاوت میکنمتون.اینم گناهه من. چون ادم بی گناه تودنیا وجودنداره.شماهاهمونایید ک اه و ناله ی مثلا یه نفر مثل اسی رو ب جون خودتون میخرید بعد میاید اینجا گدایی صلوات برای حاجت رواییتون.🙂🙂

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر تاپیک زدن درباره تاپیک کاربرها ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید