2737
2739
عنوان

از بی بی چکم میشع فهمید؟!

614 بازدید | 42 پست

سلام خانوما شهر ما تیتر بتا نیست فقد مثبت منفی هس من پری روز متوجه شدم باردارم اول بی بی چک بالایی رو زدم دیدم مثبته آز دادم مثبت شد ولی یه از خدا بی خبری ته دلمو خالی کرد گفتش سنت کمه و شاید اصلن جنینی تشکیل نشه و شاید با دارو هایی ک خوردی ناقص باشه و خیلی حرفای دیگع منم خیلی ترسیدم بهم گفتن باید اول تیتر بتات منظم بره بالا و اوکی باشه منم نتونستم برم شهر دیگه دوتا بی بی چک ب فاصله دو روز زدم اونی ک الان زدم پرنگ تره یعنی مشکلی نیس؟؟

و اینکه آخرین بار 10 اسفند قبل از عیدی پریود شدم الان میشه چند وقتم؟ 

باید چیکار کنم کی برم دکتر و تشکیل پرونده و سنو؟

توروخدا راهنماییم کنین من هیچی نمیدونم

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب اینک پر رنگ تر شده یعنی بتام داره میره بالا؟ مشکلی نیس درسته؟

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
2740
بروبهداشت راهنماییت میکنن ،انشالله که چیزی نیست من سرپسرم نمیدونستم باردارم بخاطرشکم دردهزارتاقرص خو ...

من خیلی میترسم سنم کمه با این حال از پری روز واقعا حس دوست داشتن دارم به تو دلیم ک حتی اندازه ی نخودم نیس

چون ماه اوله  نترس هنوز اندازه ی یه دونه عدسه هیچیش نمیشه ولی از این به بعد هیچ قرصی نخور ...

ایشالا سالم باشه مرسی بابت راهنماییتون 

2706