2733
2734
عنوان

از بی بی چکم میشع فهمید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 42 پست

کمر دردت خطرناکه 

ویارت شروع شده 

مثل این که خانواده شوهر بی فرهنگ داری که میگن ناز میکنه 

تهوع داری هورمون بتای خونت بالاس که تهوع داری نگران نباش 

همین الان نوبت پزشک متخصص زنان بگیر شوهرت هم بیاد 

رفتی پیش دکتر همینجوری بگو تهوع دارم بالا میارم به من میگن ناز میکنی 

که دکتر بفهمه چهار تا چیز به شوهرت بگه 

یا اگه شوهرت رو راه ندادن به دکترت بگو صداش کنه بهش بگه از اول خودتو راحت کن تجربه نداری دکترت له شوهرت بگه براش مسجل میشه

فقد اینه شما برای درد کمتر چ کردین خودش کی خوب میشه؟ من کمرم داره میشکنه!

استارتر حواست باشه برای دردات ی وقتی ژلوفن یا شیافی چیزی مصرف نکنی ک خطرناکه 

هردارویی ک خواستی بخوری اول ببین ضرر نداره بعد بخور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کمر دردت خطرناکه  ویارت شروع شده  مثل این که خانواده شوهر بی فرهنگ داری که میگن ناز میکن ...

تنها کسی ک خیلی با حرفاش عذابم میده میگه تشکیل نمیشه جنینت شاید فلان شه ال شه بل شه خواهر شوهرمه بقیه مواظبم هستن اما اون همش میگه ناز داری و ناز میکنی 

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
2731
چرا میتونی سونو کنی. دکتر من تو مطبش سونو داره من تو همون ۵ هفته که اولین بار رفتم هم سونو کرد و ساک ...

عزیزم دکتر منم داره خودش ولی نمیدونم چرا نمیکنه،برم یه مرکز سونوگرافی، آزاد و بدون نسخه انجام میدن؟

اول از همه سنت کم هست ولی خطرناک نیست

به خودت خیلی برس تا بدنت خالی نکنه

چون به هر حال جنین از استخوان های مادر انرژی که لازم داره رو می کشه

دوم تا ماه اول جنین از کیسه زرده تغذیه می کنه و ارتباط خونی با مادر نداره پس داروها تاثیری نداره مگر داروهای خاص

شما بازم با پزشک مشورت کن

سوم شما الان هفته ی چهار بارداری رو داری تموم می کنی و وارد هفته ی پنج میشی و در ماه دوم بارداری هستی

چهارم اولین سونو سونو قلب هست و باید هفته هشت بری 

آزمایش تیتر لازم نیست ولی بتا ساده رو بده 

و داروهایی هم لازم داری که می تونی هم از متخصص و هم مرکز بهداشتتون بخوای بهت بدن

ایشاالله به سلامتی بگذرونی این دوران رو

کمر درد داری سوار موتور بشی !! شما سنت کمه کتاب نمیتونی مطالعه کنی نداری  سرچ کن بزن مراقبتها ...

باشه مرسی♥️

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
اول از همه سنت کم هست ولی خطرناک نیست به خودت خیلی برس تا بدنت خالی نکنه چون به هر حال جنین از است ...

مچکرم ک راهنماییم کردین مرسی ممنون آرزوی بهترینا واسه شما 

تنها کسی ک خیلی با حرفاش عذابم میده میگه تشکیل نمیشه جنینت شاید فلان شه ال شه بل شه خواهر شوهرمه بقی ...

برای اون بی شرف حرف نزن ولش کن استرس برات خوب نیست انگار حسوده 

الانم یه متخصص زنان از ۱۱۸ شهرتون بپرس نوبت بگیر 

تو و شوهرت برین 

از آزمایش و سونو ....‌فامیل شوهر رو در جریان قرار نده 

راه دخالتشونو باز نکن

اطلاعات میخای اینجا تاپیک بزن 

خودت برو دکتر مکملها رو بخور دکتر بهت میگه کی ازمایش و سونو داری 

بهداشت محله تون هم میتونی بری 

برای اون بی شرف حرف نزن ولش کن استرس برات خوب نیست انگار حسوده  الانم یه متخصص زنان از ۱۱۸ شهر ...

مرسی عزیزم حتما همین الان میرم بهداشت