2737
2734

من کلا ادم سردی هستم دوست ندارم با کسی بیش از حد ارتباط دوستانه ای بگیرم  همسایه طبقه بالامون یه خانم تنهاست که شوهرش هفته ای یبار میاد 

چند باری غذا آورد منم درعوض ظرفشو غذا میگذاشتم و برمیگردوندم 

یبار نون خواست یک دفعه ظرف بزرگ خواست چند بار چیزهای دیگه خواست بهش میدادم ولی خودم نمیرفتم جلو در میدادم دخترم میبرد 

یبار بنزین خواست گفتم شوهرم خوابه رفت 

هر بار چیزی خراب میشد چون ما صاحب خونه بودیم زنگ میزد  شوهرمو میفرستادم با اینکه طی شده بود کار تعمیرات به عهده خودشه چون خونه نو ساخت بود  میرفت تعمیر کنه براش 

چون طولانی میشه پست بعد

خب

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شب عید جلو در بود داشت ماشین میذاشت داخل خونه 

ما هم داشتیم میرفتیم بیرون جلو در دیدمش کلا یک متر باهاش فاصله داشتم  گفتم سلام خوب هستید حالتون خوبه سرشو انداخت پایین جواب نداد اصلا شوکه شدم مطمئن هستم که شنید چون با صدای بلند گفتم   منم چیزی نگفتم سوار ماشین شدم 

2740
شب عید جلو در بود داشت ماشین میذاشت داخل خونه  ما هم داشتیم میرفتیم بیرون جلو در دیدمش کلا یک ...

میخوای بگی کتک خورده بود خجالت کشیده سرشو بلندکنه؟

نویسنده ی داستانهای قدیمی هستم،اگه دوست داشتی بگو تا پیجمو بهت بدم🥰😘
2706