2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جالبه بعضی خانما تو این تاپیک دارن خودشون رو چاک میدن که زنه باید مجازات بشه 

ولی همین خانم هایی که مشخصه چه افکاری دارن وقتی مرد خیانت می‌کنه تهش میگن تنوع طلبه و تقصیر زن هست که گولش زده و اصلا مرد خیانت کنه هیچ اشکالی نداره

اینجور زن ها هر چقدر مرد بزنه تو سرشون لال هستن فقط زن گناه کنه زرنگ میشن😂😂😂

2731
یه خروس با ده تا مرغ می‌پره ولی مرغ نه . جنبه حیوانی قضیه اینه .سیستم  فیزیولوژیک بدن زن و مرد ...

خیلی جالبه امثال شما خیلی زور میزنید که هرزگی و خیانت مرد هارو عادی کنید 

خیانت از نظر امثال شما هیچ اشکالی ندارد تا وقتی که زن انجامش بده 😂😂

فقط اونایی که طنز کامنت های اول ، شیرزن، رو‌تشخیص ندادن و در حال موعظه و امر به معروفن🤣🤣🤣

آنقدر حقیر هستن که اومدن خیانت مرد هارو عادی میکنن 

خدایی من نمی‌دونم چرا بعضی از زن ها آنقدر کودن و حقیر هستن 

واقعیه وانگار شوهرش هیچ العکس‌عمل خاصی نشون نداده

هر دوتاشون بی خبر بودن از حضور اون یکی دیگ

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

سیمکارته شوهرش دست خودش بوده ثبت ثنای شوهرشو  رو تغییر داده به اون شماره غیابی جدا شده 

ازون طرف هم به هر دو تا آقا میگفته شیفتم میرم سر کار 😂😂 فکر کن نصف هفته پیش این بوده نصف دیگه اش پیش اون یکی 

البته این زنه آدم بی خانواده ای بوده وگرنه آدم خانواده دار ازین کارا اصلا نمیتونه انجام بده چون فوری متوجه میشن خانواده اش

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
واقعیه وانگار شوهرش هیچ العکس‌عمل خاصی نشون نداده

عکس العمل که شوهر دومیه ازش شکایت کرده اولی هم که دیگه غریبه حساب میشه و اصلا شوهرش نبوده چون طلاق گرفته قبلش

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706