2733
2734

حالا ی چیز بگم بخندین😂😂

منم بخام این کارو کنم باور کن کسی متوجه نمیشه😁😁😁

چون اولا هستم تو ی شهر غریب ک ن خانواده ی خودم هستن ن خانواده ی همسرم

دوما همسرم شبانه روزی س چهار ساعت بیشتر خونه نیس😁😁😁😁واصلا براش مهم نیس من کجا میرم کجا نمیررم

فقط مونده ی جعل سند😆😆😆😆

وای خدایا توبه من شوخی میکنماااااا😁😁

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=339385630]یعنی خانوادشم نفهمیدن؟ [/QUOTEنمیدونم آخه شوهراش نمی‌خواستن خانوادشو ببینن عجی ...

ن باور کن یکیشون خبر داشته

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
حالا ی چیز بگم بخندین😂😂 منم بخام این کارو کنم باور کن کسی متوجه نمیشه😁😁😁 چون اولا هستم ...

االان هولا درخواست میدن 😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
استثنا همیشه هست .در ضمن مگه همه زنبورا با زنبور ملکه آره؟؟؟ !!!  بعید میدونما 😁

استثنا نیست خوشگله چندشوهری هم تو حیوونا هست همجنسگرایی هم هست خیلی چیزا هست حالا مگه اینکه شما خودتون انسان نمیبینین که با حیوون مقایسه میکنین اگرم شوهرت بهت خیانت کرده و میخوای آرامشت رو پیدا کنی سرزنشت نمیکنم

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
مگه قراره همه چي يه شبه درست بشه ؟؟ بذار خيالتو راحت كنم هيجكس دقيقا هيچ كس تو اين دنيا پشتت نيست مگ ...

من نمیتونم

آخه تو ک جای من نیستی

ی خانواده وی همسری دارم ک ب شدت اعتماد ب نفس آدمو ازش میگیرن

من ب این شرایط عادت کردم ودیگه سِر شدم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
االان هولا درخواست میدن 😂

بذار بدن منم دس ب ردم خوبه😁

بذار بدن منم دس ب ردم خوبه😁

🫣😂

تن مادر ترزا بعد شنیدن کلمه شیر زن به این سهیلا تو گور لرزید 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
استثنا نیست خوشگله چندشوهری هم تو حیوونا هست همجنسگرایی هم هست خیلی چیزا هست حالا مگه اینکه شما خودت ...

زیبا خانوم ،ادمیزاد هم بعد انسانی داره هم حیوانی .بعد  انسانی میگه قانونمند باش و حیوانی که مشخصه  .با این حرفا نترس عزیزم همسرت خیانت نمیکنه اگه انسان باشه .مثل همسر من😊