2733
2734
عنوان

بیشترین چالش های زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 35 پست
نمیدونم چرا ولی دقیقا اون قسمت مادرش درسته یهویی انگار ارزشش صد برابر میشه براشون عجییه

همین تازه مادراشونم یادشون میوفته بچه دارن

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
اره دقیقا  ولی واقعا چحور باید رفتار کرد که اجازه دخالت نداد؟؟  و هم اینکه خیلی فاصله نی ...

باید دوطرف عاقل باشن فقط همین وگرنه میشه مادر من مادر تو پدر من پدر تو.امشب بریم خونه مادر من.نه چرا مادرت به من اون حرفو زد.تو چرا به مادر من درست سلام نکردی

تمام دعواها فقط حول همین چیزای مسخره میچرخه و میشه دعوای بزرگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل این که با پسری وارد رابطه بشید خانوادش و بشناسید و ببینید از نظر فرهنگی و مذهبی هم سطح هم هستین ...

به نظرت چه رفتاری از خانواده اش دیدم گوش به زنگ باشم و بیشتر روش حساس بشم؟؟

اره دقیقا  ولی واقعا چحور باید رفتار کرد که اجازه دخالت نداد؟؟  و هم اینکه خیلی فاصله نی ...

حرف های خونتون بین خودتون بمونه بیرون نره از خونه خودتون ‌

راز دار هم باشبد پیش خانواده ها در مورد هم پیششون حرف نزنید

از تصمیم ها و برنامه ریزی هاتون پیش خانواده هاتون حرف نزنید

2731
خب اینکه میگی رئیس باشی چطور یعنی؟ میتونی از تجربه خودت مثال بزنی؟؟ موقعیتی که بوده و رفتاری که تو د ...

میگم اونا رئیست نشن 

ببین خودم سن کم ازدواج کردم و هیچی بلد نیودم تازه الان میفهمم چی به چیه اویل چون مثل خانواده خودم دوسشون داشتم کلا یجوری شده بود معامله میکردیم اونا میگفتن چیکار کنید پول داشتیم تو حساب اونا بود ماشین خریدیم شد به اسم اونا الان تازه فهمیدم چی به چیه نمیزارم دخالت کنن خیلی زورشون داره انگاری اخراج شدن خیلی بخاطر سادگیم نادونیم اذیت میشم میبینم چیکار کردم

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

چون بعضیا تو دوره دوستی چشم رو بدی های طرف مقابل میبندن. یه دلیل اینکه زندگی زیر یه سقف با دوستی خیییلیی متفاوته شاید اون شخص رو هفته ای چند بار چند ساعته ببینی عالی باشه اما زندگی دائم کنارش سخت باشه

چون بعضیا تو دوره دوستی چشم رو بدی های طرف مقابل میبندن. یه دلیل اینکه زندگی زیر یه سقف با دوستی خیی ...

دقیقا حرف شما درسته 

میخوام بدونم زیر یه سقف چه مشکلاتی هست که باعث جدایی میشه 

یکیش مثلا بحث مالی دیگه چی؟؟

اونا دوتا اشتباه داشتن

7 8 سال رل بودن اشتباهه

و دوم اینکه نمیدونستن ب چی دقت کنن چیارو مد نظر قرار بدن و احساساتو کنترل نکردن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
به نظرت چه رفتاری از خانواده اش دیدم گوش به زنگ باشم و بیشتر روش حساس بشم؟؟

مرد سالاری 

زن ذلیلی 

ببین پدر و مادرش به هم احترام میذارن یا همدیگه رو ضایع میکنن تو جمع بهم چشم غره میرن یا از هم ترس دارن

رابطشون با بقیه عروس و داماد ها چطوریه 

اول کاری چقدر اهل غیبت کردن درباره اعضا خانوادشون هستن

چقدر اهل حرف بردن و اوردن هستن

مودی هستن یا حرفشون حرفه

خانوادش اهل مشورت کردن با هم هستن یا شخص خاصی فقط تصمیم گیرنده هست

پسره چقدر میگه مامانم اینو گفت مامانم اون و گفت  

کلا بخوام بگم باید رو همه رفتار خانوادش زوم کنی

و مشاور داشته باشی

دقیقا حرف شما درسته  میخوام بدونم زیر یه سقف چه مشکلاتی هست که باعث جدایی میشه  یکیش مثل ...

مثلا عادت های شخصی و سبک زندگی و فرهنگ متفاوت

خیلی مهمه زن و شوهر از این نظر نزدیک باشن.

یه مورد مهم دیگه هم سازش

ازدواج چه سنتی باشه چه دوستی، نیازه سازش داشته باشی. اگه بخوای سر هر چیزی لج کنی و کوتاه نیای و... اون زندگی پایدار نمیمونه

2706