2752
2734
عنوان

بیشترین چالش های زندگی متاهلی

277 بازدید | 35 پست

یه نفر برام تعریف می کرد که دوستش ۷، ۸ سالی با زنش رل بودن تا ازدواج کردن هر دو عاقل بالغ بودن و شناخت کافی داشتن از همدیگه ولی بعد ۱ سال از هم طلاق میگیرن 

سر این موضوع خیلی نگرانم 

چی میشه که موقع دوستی انقددددررر خوبن ولی موقع ازدواج نمیتونن دووم بیارن 

به نظرتون بیشترین چالش های زندگی تو چه زمینه هایی هستش 

قبل ازدواج باید به چیا دقت کنیم؟؟

لطفا با مثال تعریف کنید یه چیز کلی نگید و برای حرفتون مصداق بیارید

هر کس مهم ترین چالش و تجربه خودش در زندگی رو بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مرد بعد ازدواج محبتش کم میشه دوست داره ها ولی زیاد بهت ابراز علاقه نمیکنه و تازه یادشون میوفته که خانواده مخصوصا مادر داره و بیشتر وابسته اونا میشن 

باید بلد باشی از اول اجازه ندی  تو زندگیت دخالت کنن یا رئیست بشن و سیاست زنونه رو بلد باشی که شوهرت جذبت بشه

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

قبل این که با پسری وارد رابطه بشید خانوادش و بشناسید و ببینید از نظر فرهنگی و مذهبی هم سطح هم هستین یا نه

نه که خود پسرع براتون بگه ها هودتون ببینید و بشناسید اونا هم شما و خانوادتون و بشناسن باهم معاشرت کنید خانوادگی 

ببینید چقدر با هم مچ میشید

ببین اینی که گفتم یه نکته طلاییه

همونقدر که خود پسر یا دختر مهمه دقیقا به همون اندازه خانوادش مهمه

اکثر دعواها بعد ازدواج به خاطر خانواده هاست

بی پولی 

و این که شخصیت ادما زیره یه سقف مشخص میشه 

من شوهرم اطرافیان همه عاشقشن ازش طرفداری میکنن😐

ولی تو خونه برا من به درد لا جرز دیوار نمیخوره🤦‍♀️

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

همیشه وقتی از یه چیزی دوری برات جذاب تره 

زندگی هم همینه وقتی باهم دوست هستن اون دیدن های یواشکی دور بودن و دلتنگی هیجان به زندگی میده 

ولی وقتی ازدواج میکنن در کنار هم هستن نگرانی ندارن

عادی میشه براشون این حضور در کنار هم 

و اینطور میشه که با بار مسولیت ها گاها بعصی از ازد. اج ها به طلاق منتهی میشه 

این آدم غمگین از دور قشنگ است 🦋🍃
مرد بعد ازدواج محبتش کم میشه دوست داره ها ولی زیاد بهت ابراز علاقه نمیکنه و تازه یادشون میوفته که خا ...

نمیدونم چرا ولی دقیقا اون قسمت مادرش درسته

یهویی انگار ارزشش صد برابر میشه براشون عجییه

میدونی شاید توی متاهلی خیای مسولیت ها هست ولی توی دوستی نیس مهم ترین چیز توی دوستی تعهد و احترام و... ولی توی زندگی متاهلی خیلی بیشتره یسریا خیلی هیجانی میرن زیر یه سقف کاری که خودم میخواستم با زندگیم کنم با یه انتخاب اشتباه درسته که سخت بود باهاش کات کردم ولی حقیقتا با شناختی که پیدا کردم با همه دوست داشتنم اگه میرفتم زیر یه سقف ازش جدا میشدم 

چون توی دوستی یه شور هیجانی هست که با وصال به قول یسریا تموم میشه ولی چیزی که میمونه یه دوست داشتن با هزار تا چالش باید بلد باشی مدیریتش کنی 

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
مرد بعد ازدواج محبتش کم میشه دوست داره ها ولی زیاد بهت ابراز علاقه نمیکنه و تازه یادشون میوفته که خا ...

خب اینکه میگی رئیس باشی چطور یعنی؟ میتونی از تجربه خودت مثال بزنی؟؟ موقعیتی که بوده و رفتاری که تو داشتی 

2706