2733
2739
عنوان

رژیم لاغری

291 بازدید | 18 پست

بهترین روش لاغری بنظرتون چیه؟ وزنم ۷۳ هست میخوام بشم ۶۰ بعدش باردار شم با این پزن باردار شم دیگه افتضاح میشم 

تورو خدا اگر کسی میدونه راهنماییم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
رژیم بالانس منفی کالری

چی هست؟ توصیح میدین؟

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
خیلی خوبه یبار گرفتم شش کیلو تو دوهفته کم کردم اما برگشتم

هفته ای نیم تا یک کیلو مجاز هستید بیشتر از اون هم برمیگرده هم اسیبای جبران ناپذیری مثل شل شدن پوست میزنه...باید محاسبه کالری انجام شه..کالری که از طریق غذا دریافت میکنید طی روز کمتر از کالری باشه که توسط فعالیت روزمره مصرف میکنید..هیچ راه میانبر دیگه نداره هرکیم بگه تبلیغه و صدمات شدیدی میزنه به بدن..تعداد وعده هاتونو بیشتر کنید اما کم حجم که متابولیسم یا سوخت و ساز بدن بالا بمونه.خیلیا میان میگن روزه ایم اما لاغر نشدیم که هیچ چاق ترم شدیم..خب بخاطر اینه وقتی ساعات زیادی غذا نمیخورید مکانیسم دفاعی بدن فعال میشه ..بدن انسان خدا جوری خلق کرده خیلی هوشمند عمل میکنه..یعنی یه حالت خطر تصور میکنه بخاطر همین چربی و ذخیره میکنه و سوخت و ساز بدن فوق العاده میاد پایین..پس به جای حذف کردن چیزی باید همه چی به اندازه تو وعده های بیشتر اما کم حجم استفاده شه

2706