2737
2739
عنوان

رژیم لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 18 پست
کاملا اشتباهه خب ..توضیح دادم بخونید متوجه میشید

خب من کلا وعده نهارمو یه چندساله حذف کردم غذا اضافه بخورم حتما رو به قبله میشم گلاب به روت بالا میارم پیادروی روزی دوساعت داشتم که به خاطر ماه مبارک نمیرم ولی از کمر به پایین چاقم دور باسنم ۱۱۰هست 

خب من کلا وعده نهارمو یه چندساله حذف کردم غذا اضافه بخورم حتما رو به قبله میشم گلاب به روت بالا میار ...

خب باید درستش کنید وعده های ببشتر بخورید ..دو نوع چاقی داریم..سیبی شکل که تجمع چربی بیشتر مرکز بدن هست و گلابی شکل که بیشتر پایین تنس..برای شما هم از نوع گلابی شکله..باید تغییر بدید این روند غذا خوردنتون و‌ میان وعده داشته باشید و حتماا طبق محاسبه کالری..یعنی ممکنه ۲ ۳ قلم اضافه خوردن همه چیو خراب کنه...پیاده روی هم با سرعت بالا هم باشه حداکثر دقیق ای ۷ کالری میسوزونه پس اگر رژیم نداشته باشید خیلی نمیتونه کمک کنه ولی در کنار رژیم میتونه کمی کمک کننده باشه..در نهایت باز میگم حرف اول و اخر رژیم مناسب میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جراحی ذهن چی هست نشنیدم تابحال

ذهن رو درست میکنن نمیدونم  چطوری بگم قرار تو دوره شرکت کنم خیلیا فیلماو ویساشون هست راضین کلا حال دلشون خوب میشه تناسب کوچک ترین دست اوردشه  صحبتهایی که میکنن درسته لاغر میشیم ولی دوبرابر برمیگرده یه سری چیزا هست غیر مستقیم تو چاقیمون اثر داره ما ذهنمون چاقه شما وزنت خوبه من ۹۵کیلوعم دارم میترکم میگن ذهن و ناخوداگاه رو تعقیر میدن خیلی امیدوارم جواب بگیرم

2742