2737
2739
نه بابا خرم نمیکشتش

ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب بود ولی پسر زن اول شاه بود😒

تو میدانی من کیم ولی نمیدانی کی درون من است(¯―¯٥)         (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب ...

مصطفی

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ولی خرم انقد آدم کشت ک اینا توشون گمه………بدرترینشم پسر بزرگ شاه اسمش چی بودددد اونو کشت ک خیلی هم خوب ...

قسمتی که سلیمان مصطفی رو کشت من آنقدر غصه خوردم براش انقد از سلیمان اون لحظه متنفر شدم که حد نداره

میشه یکی یه خلاصه ی کوچولو درباره حریم سلطان رو بگه؟درباره ی چی هست؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2738

[QUOTE=282431042]اره مصطفی[/QUOTEیادتونه سلیم چقد رومخ چندش بود…….بعد ورداش اونیکی داداششو کشت🙁

امسم اونیکی داداشه چیبود ک اون اخر کشتش…….واییی هیچکدومو یادم نمیاد

یه سریال تاریخی سلطانی که یه زن روی انگشتش همه رو پیچوند ماشالله😂

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

درباره شاه سلطان سلیمان خان و همسراشو حکومتشو و…………مثل جیرانه اگر دیده باشی

دوران سلطنت «سلطان سلیمان قانونی» دهمین پادشاه سلسله عثمانی، داستان جنگ هاش و بیشتر عشقش به یه زن که اول کنیزش بوده بعد زن رسمیش میشه. آب زیاد بستن تو بخش تاریخیش ولی سریال خیلی خوش‌ساختیه و بازیهاش عالیه، مخصوصا مریم اوزرلی و هالیت ارگنج در نقش خرم و سلیمان 

ببین سرگرمیه چند تا چیز تاریخی هم یاد میگیری 

یه سریال تاریخی سلطانی که یه زن روی انگشتش همه رو پیچوند ماشالله😂

خیلی خلاصه و مفید😂حالا من خلاصه نه دیگه اینطوری یعنی عملا گفتی سلام خداحافظ 😂😂😂

چند قسمت هست حدودا؟

ارزش داره دانلود کنم نگاه کنم؟

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
درباره شاه سلطان سلیمان خان و همسراشو حکومتشو و…………مثل جیرانه اگر دیده باشی

نه ندیدم جیران رو

ارزش داره دانلود کنم نگاه کنم؟

2706