2726

سلام دوستای عزیزم . من روی صورتم اسکار دارم البته یه طرف صورتمو درگیر کرده . چهره خوبی دارم اما این اسکار اعتماد به نفسمو گرفته یعنی همیشه موهام تو صورتمه خیلی جاهام نمیرم. یه بار پیش دکتری لیزر کردم 6 جلسه رفتم دریغ از یک درصد تغییر یه مدتم RF  و میکرونیدلینگ انجام دادم تاثیری نداشت . علاوه بر مشکلی که تو ظاهرم هست از لحاظ روانی هم خیلی داغونم کرده . میخوام برای مداوا برم تهران . اما نمیخوام مثه بار قبل اشتباه کنم از دوستای تهرانی میخوام اگه پزشک خوبی میشناسن که خودشون کارشو از نزدیک دیده باشن بهم معرفی کنن همراه با آدرس و شماره تلفن. ممنون میشم ازتون البته اگه از شهرای دیگه هم باشه مشکلی نیست من میام فقط دکتره کارش خوب یاشه 

عزیزم بهترین روش سابسیژنه بزن تو نت سرچ کن میبینی روششو و نهایت تا دو جلسه حواب میده به نسبت عمق اسکار حقیقتش اینجا کلینیک که انجام بدن زیاده ولی من خودم نرفتم و خودمم دنبال دکتر خوب میگردم

من ميكرونيدل كردم يك جلسه خوب بود كمي كم تر شده عمق اسكارهام حق داري خيلي سخته من ارزومه روزي برسه كرم پودر نزنم و پوستم خوب باشه 

ب نظرم پانچ يا سابسيژن برات جواب بده 

ميشه واسه حل مشكلم يه صلوات بفرستيد.مرسي بچه ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهترین روش سابسیژنه بزن تو نت سرچ کن میبینی روششو و نهایت تا دو جلسه حواب میده به نسبت عمق اسک ...

ممنون از نظرتون . ولی خیلی جاها نوشتن ساب سیژنم جواب نمیده حتی خودشم باعث اسکار جدید میشه . 

2728

سلام درمان هایی که نام بردید همون درمان های قطعی اسکار جوش هستند منتها باید نزد متخصص پوست مجرب انجام بدید..

شما جوش های اسکارگذاری دارید در این موارد مصرف راکوتان توصیه میشه که صد البته باید تنها با تجویز و تحت نظر متخصص پوست مصرف کنید

دکتر مروج برای منم تجویز کرد ولی خودش انجام نمیده متاسفانه حالا باید دنبال دکتر خوب بگردم

خیلیل به من کلینیک دکتر دولتی رو توی تهران معرفی کردم ولی من هیچ شناخنی ندارم 

ممنون از نظرتون . ولی خیلی جاها نوشتن ساب سیژنم جواب نمیده حتی خودشم باعث اسکار جدید میشه . 

سابسیژن دو روش داره یکی قدیمی یکی هم جدیدتر اون قدیمی باعث اسکار میشد وی با تغییراتی کهروی این روش دادن سابسیژن بهترین و قطعی ترینه 

ولي خوب ١٠٠ ٪؜ نميره بهتر ميشه اما كامل از بين نميره

بهترم بشه راضیم خیلی برام سخته هر روز که میخوام برم دانشگاه یا سر کار دو ساعت دو آینه با خودم ور میرم دیگه داره حالمو بهم میزنه 

بهترم بشه راضیم خیلی برام سخته هر روز که میخوام برم دانشگاه یا سر کار دو ساعت دو آینه با خودم ور میر ...

منم همين مشكل رو دارم 😢

ميشه واسه حل مشكلم يه صلوات بفرستيد.مرسي بچه ها
2706