2737
2734
عنوان

بهترین درمان برای اسکار جوش روی صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 42082 بازدید | 77 پست
[QUOTE=278132693]سلام به همگی خیلی میبینم اینجا واسه درمان جای جوش پماد یا چیزای عطاری تبلیغ میکنن ب ...

سلام عزیزم 

این هزینه ای که میگی رو گفته فقط برا لیزرشه یا کل کارایی که برامون انجام میده همش باهم میشه بالای ۲۰۰ تومن؟

سلام درمان هایی که نام بردید همون درمان های قطعی اسکار جوش هستند منتها باید نزد متخصص پوست مجرب انجا ...

راکوتان برای از بین بردن جوشه نه اسکار که جای جوش میشه

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شنیدم سابسیژن خوبه عمق جای جووشو کمتر میکنه ولی کاملا ازبین نمیبرع

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.