2733
2739
عنوان

♦️♦️ سند خونه همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 100 پست
حتما

جای خواهرمی خب بخدا دوست دارم و از سر دلسوزی اینو بهت میگم همیشه سیاست زنانه داشته باش شوهرت رو با رفتارات توی مشتت نگه دار اون موقع بدون حرف همه چیش مال توعه

سوالم این بود کع شما دوست داشتی مثلا شوهرتون میلیاردر بود ولی هرشب با ی زن بود بهت خیانت میکرد یا مثلا وضع مالی الان رو داشت و جز شما دیگه چشمش کسی رو نمیدید؟؟؟

بخدا مورد دیدم میگم کاش ما هیچی نداشتیم حتی نون شب ولی خیانت نمیدیدیم تو کاری کن شوهرت تو مشتت باشه اونوقت مالک دنیا میشی

{کاربریمون دو نفرس🙈😍دست دو تا رفیق پایه💋🫂H♡A}
جای خواهرمی خب بخدا دوست دارم و از سر دلسوزی اینو بهت میگم همیشه سیاست زنانه داشته باش شوهرت رو با ر ...

عزیزم میدونم چی میگی ولی من بعد ازدواج متوجه شدم شوهرم ی سری مسائلو از من پنهان کرده مث اعتیاد پدرش زن دوم پدرش حق دارم بترسم ..... با خودم بگم اینم مثل بقیه مسایل بعدشم اینحا اینقدر راحت صحبت میکنم جلو خودش ک نمیرم اینارو بگم

بعدشم مسایل مالی هم مهمه منم دختر توانمندیم فقط میخوام ببینم واسه کی مایه بزارم واسه کی نزارم همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میدونم چی میگی ولی من بعد ازدواج متوجه شدم شوهرم ی سری مسائلو از من پنهان کرده مث اعتیاد پدرش ...

شاید خجالت میکشیده بهت بگه یکم خودتو بذار جاش دورت بگردم میگفته شاید بخاطر اونا تو بگی نمیخوامت شاید ترسی داشته

{کاربریمون دو نفرس🙈😍دست دو تا رفیق پایه💋🫂H♡A}
خونرو باباش خریده براشون و تو خواستگاری گفتن میزنن به نامش من مادرشوهرم هم خونه داره هم ماشین ... دی ...

شاید قبل شوهرت اتفاقی برا تو افتاد؟؟ چرا انقدر ب چیزای منفی فک میکنی

2728
شاید خجالت میکشیده بهت بگه یکم خودتو بذار جاش دورت بگردم میگفته شاید بخاطر اونا تو بگی نمیخوامت شاید ...

خب به هرحال منم جز معیارهای ازدواجم خونه و ماشبن بوده رفاه حداقلی باید باهم روراست باشیم منی ک ازدواج میکنم مث دوران مجردیم نمتونم کار کنم و درامدم کمتر میشه بعد انتطار نداشته باشم خونه ای ک خود شوهرم تو خواستگاری قولش رو داده بعد ۱۲۰ سال واسه من باشه؟

من جلو خود شوهرمم میگم من از همه ادمای اطرافم زودتر میمیرم ولی حتی تو لحظه مرگم دوست دارم با این ذهنیت برم که شوهرم به فکرم بوده 

وقتی خونه لنام مادرش باشه واسه خواهر و برادرشه واسه ما نیست

شاید قبل شوهرت اتفاقی برا تو افتاد؟؟ چرا انقدر ب چیزای منفی فک میکنی

ن اتفاقا خودمم همین فکرو میکنم اما همونجام خیالم راحته ک شوهرم به فکر منم بوده

ساید چون ادمیم ک مایه میزارم برا طرفم توقعمم ازش بیشتره

منم دو دونگ از خونه پدر شوهرم به نامم هست یعنی نمیتونم بگیرمش؟لطفا اگه کسی می دونه بهم بگید 

نه اگر بنگاه نرفته باشی و ثابت نکنی که تو پولی ندادی نمیتونه مال تو باشه.یعنی پدر شوهرت میتونه پس بگیره...البته اگر یک وکیل بهش بگه یا قانون رو بدونه.

جمله اولتو متوجه نشدم 🙈🙈 شوهرم اگ چیزی به نامش نباشه بعد از فوتش دور از جون مهریه من بازم هست؟

مثل ستون محکمه...نگران نباش..مگه زلزله بیاد که همه با هم دور از جونشون برن...یعنی نسل مرداشون منقرض بشه...😁😁😁😁

2738
مثل ستون محکمه...نگران نباش..مگه زلزله بیاد که همه با هم دور از جونشون برن...یعنی نسل مرداشون منقرض ...

پس دیگ واسه سند خونه به شوهرم نگم؟

خیلی مرسی که راهنماییم کردی داشتم دق میکردم که دارن سرمو کلاه میزارن🥲

مگر اینکه اون دو دانگ پشت قواله ات باشه و مدر شوهرت در عوض مهریه ات پرداخت کرده باشه...نه دیگه مال خودته...سند ازدواجت نگاه کن..اگر نیست..به پدر شوهرت بگو بیا بزنه تو سند ازدواجت و یا در عوض بخشی از مهرت بهت بده...ببرش محضر بگو اینو تو سند ازدواجت قید کنه.

ولی فکر کنم فهموندنش بهشون سخت باشه😇😇😇

پس دیگ واسه سند خونه به شوهرم نگم؟ خیلی مرسی که راهنماییم کردی داشتم دق میکردم که دارن سرمو کلاه می ...

خیالت تخت..فقط عشقولانه بازی درنییاری تو زندگی مهریه ببخشیا...مهریه حتی به زن خائن هم تعلق میگیره..ولی زن خاین و دور لز جون خانمهای اینجا زناکار حکم کیفری دارن که از کانال دیگه پیگیری میشه...ولی همونا هم مهریه دارن...مواظب خودت باش.خوشبخت بشی

منم قبل ازدواج چن ب اسم خودشوام نمیدادن گفتم بزن ب اسم مادرت...الان هشت سال گزشته ب اسم خودش فقط ی وکالت گرفته از مادرش و وکالترم از من پنهون میکنه ک من نرم برا مهریه..خدایا چی بگم اخه☹️☹️☹️

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
منم قبل ازدواج چن ب اسم خودشوام نمیدادن گفتم بزن ب اسم مادرت...الان هشت سال گزشته ب اسم خودش فقط ی و ...

اشتباه کردی پیشنهاد دادی

منک شوهرم بااین کار فقط قبر خودشو کند چون من هیچ پولی بهش نمیدم در اینده و هیچ کمکی از جانب من نخواهد داش

اشتباه کردی پیشنهاد دادی منک شوهرم بااین کار فقط قبر خودشو کند چون من هیچ پولی بهش نمیدم در اینده و ...

چن خودش مجرد بود ب اسم خودش نمیشد..چاره ای نبود...بعدشم دقیقا منم همینکارچ دارم میکنم هرچی دم دستمون میاد ب زبون میگرم طلا میخریم..ماشینم ب زبون گرفتم زد اسمم...کلی هم طلا گرفتم بعد عیدم میخام ارایشگریمو رابندازم چن مدارکمو امسال گرفتم ولی میدونم پول زیاد دستم بیاد چه رفتاری باهاش بکنم..

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2706