2752
2734
عنوان

من ی مامان بزرگ پول دار دارم همش تو ذهنمه ی حرکتی بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 54 پست
سلام به نظرم به طور مستقیم ازش پول قرض کن  درسته که اون پولداره ولی اگر راضی نباشه حتی اگر هی ...

اره از وقتی ک دارم بهش فک میکنم نفسم بند اومده تاحالا تو مدرسه ام پیش نیومده پاک کن یکیو وردارم چ برسه ب الان ک میدونم دزدی زشت ترین وکثافت ترین کار دنیاس نمیده بهم قرض و اینا خواهرمم هی اشاره میده میگه خودتو کوچیک نکن منم لال شدم دیگه میدونم بی فایده س 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه نفرو میشناسم با پول دزدی بینیشو عمل کرد موفش هی میومد بیرون

خخخخ بچه ها ی جفت گوشواره دارم ک حدودا ۸ تومنی ورش میدارن و ی گوشی ک حدودا اونم ۸ ۹ تومن ورمیدارن غیر از اینا هیچی ندارم شاید بتونم ماهی ی تومن پس انداز کنم 

2731
از داییت پول قرض بگیر اون شاید بده

هیچوقت اینکارو نمیکنم ی ماشین دست آدم نمیدن دارم از پولداری خفه میشن من هنوز نصف جهیزیه ی لعنتیم مونده یکیشون ی هدیه نمیگیره برای من اصلا ب زبونم نمیارم اگه ب مامان بزرگمم گفتم فقط بخاطر این بود ک هی ایراد میگرفت و میتونس بهم پول بده بخدا خالمو ببینین فک میکنین کارمنده بانکه ی لباسایی میپوسه اصلا انگار ن انگار رو گنج خوابیده اصلا بلد نیست لباس بخره اونم لنگه ی مامان بزرگمه باز مامان بزرگم صورتشو کوبیده ساخته اتاقش انقد رویاییه با دامن و پای لخت میره بیرون همش تو این مزوناس خالم اصلا انگار مستخدم خونشه همشون عین خودش خسیسن بچه هاش از خودش خیییلی بدترن

چند سالته؟

ببین حق میدم افکار شیطانی بیاد تو سرت

ولی همینکه میای مشورت یعنی ته دلت اینکارو دوس نداری

خب واقعیتش از نظر شرعی و منطقی و قانونی کارش درسته

تو پدر داری و مادربزرگت وظیفش نیست برات کاری کنه

بخدا من درامدم خوبه و پدرمم پولدار،و خسیسه

خداشاهده دانشجویی پول،توجیبی بهم نمیدادن

بااینکه رتبه کنکورم سه رقمی بود 

خودم از اول کار کردم و،همهههه چی واسه خودم خریدم

بهترین نعمتتی ک داری سلامتی و بعدم نیروی جوانیه

برو سرکار

حتی منشی هم بشی حقوقتو جمع میکنی دماغتو، عمل میکنی

ولی کار بدی بکنی هم دمالت خوب نمیشه

هم بهت شک،کنن خانوادت،سرافکنده میشن و ننگ روی شماها،تا صد نسل میمونه

پس یادت،نره تلاش کن و ازهیچکس توقعی نداشته باش

خدا عجیب بهت کمک میکنه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
چند سالته؟ ببین حق میدم افکار شیطانی بیاد تو سرت ولی همینکه میای مشورت یعنی ته دلت اینکارو دوس ندا ...

۲۵ میدونم عزیزم من خیلی پول جمع کردم هردفه زدم ب ی زخم دیگه هردفه دادم لباس دادم لیزر و هزار کار دیگه ولی واقعا با این دماغ احساس بدی دارم و دیشب از حرفامم پشیمون شدم اصلا هیچوقت اینکارو نمیتونم بکنم تموم تنو بدنم میلرزه تصمیم گرفتم لپ تاپمو بفروشم